Reklamı Geç
Reklam
TOBB Fen Lisesi Ulusal Bilim Kampında
Reklam
Reklam

TOBB Fen Lisesi Ulusal Bilim Kampında

"Özel Program ve Proje Uygulayan Eğitim Kurumlarının (Proje Okulları) yönetici, öğretmen ve öğrencileri arasındaki iletişim ve etkileşimi artırmak,

Reklam
18 Şubat 2020 - 10:29 - Güncelleme: 18 Şubat 2020 - 10:37

Öğrencilerin gözlem, keşif, sorgulama, problem çözme ve model oluşturma becerilerini geliştirmek ve onları bilimsel çalışma yapmaya teşvik etmek amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü, Konya Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı, Necmettin Erbakan Üniversitesi işbirliğinde, Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ev sahipliği, Meram Fen Lisesi Koordinatörlüğünde 11-14 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 4. Ulusal Bilim Kampı'nın açılış programı, 11 Şubat 2020 tarihinde Konya Dedeman Otel'de yapıldı."

Açıklamada;

"Karaman TOBB Fen Lisesi olarak okulumuz 9. sınıf öğrencileri Meral KELEŞ, Alanur DİNÇ,Danışman Öğretmen Abdullah ARDIÇ ve Okul Müdür Yardımcısı Cemal GÜRENCİ'den oluşan bir ekip ile katıldığımız 4. Ulusal Bilim Kampı'nda, verilen eğitimlere katılan ekibimiz; "Yenilikçi Gıda İşletme Teknolojileri ve Gıda Biyoteknolojisi" alanında proje çalışması gerçekleştirecektir. 20 Nisan 2020 tarihinde finali gerçekleştirilecek olan Ulusal Bilim Kampı'nda okulumuzu ve ilimizi temsil edecek ekibimize çalışmalarında başarılar diliyoruz."denildi.


Bu haber 571 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..