• BIST 79.433
  • Altın 125,756
  • Dolar 3,0719
  • Euro 3,3449
  • Karaman 8 °C
  • Konya 7 °C
  • Ankara 3 °C
  • Antalya 21 °C
  • İçel 19 °C

T.C Devletimizin Kriptolu Örgüt İle Savaşı

Mehmet KARAGÖZ

Paralel artık bundan kelli kriptolu. Artık onların mensupları bukalemun. Gelişmeler onları bu kisveye soktu.
Çünkü kriptoya bürünmeye mecburlar. Artık onları tanımanız na mümkün.

Her kılıkta ve kisvede yanınızda veya içinizde olacaklar. Aynen Şeytan gibi

HSYK da kıl payı seçimi kaybettiler.

Bir daha seçim olursa; HSYK onlar için çantada keklik.

Beştepe de bile çok derin paralelciler olduğu yüksek telden seslendirildiğine göre, kimsenin gıkı çıkmadığına göre, gelişmeleri seyredin. Bak gör neler olacak…

TSK karargahı’nda bile önemli mevkilerin işgal edilmiş olduğu TV ekranlarından yüksek sesle ifade ediliyorsa, Eyvah TSK da elden gitmiş demektir.

Emniyet ve Milli eğitim zaten Paralelin kalesi değil mi?
Üniversite ve özel üniversiteler TSK lar ne durumda bilen var mı?


Cumhurbaşkanımızın bu paralel savaşında yalnız kaldığı muhakkak.  O halde devletin diğer kurumları ne iş yapar? Bilen var mı?

Ahmet Davutoğlu’nu görevden el çektiren muamma sebeplerin en önemlisi belki de bu ilişki olamaz mı?

 

2010 yılından beri MHP ye sızma ve MHP yi ele geçirme çalışmalarını okuduktan sonra geldikleri başarılı aşamayı gördükten sonra iyice gözüm korktu.
 

Paralel örgütle mücadelede başarısızlık emareleri de belirmeye başlayınca artık ümitsizlik ve ye’se düşme korkularımız gayr-i ihtiyari olarak çoğaldı.

 

Şu zamana kadar bu savaşta elde edilen somut sonuç, 5 adet paralelcinin içeride olduğudur. Önemli ve etkili olanlar zaten kaçtılar. Geriye kalanlar da yerlerinde aynen konumlarının verdiği fonksiyonu icra etmeye devam ediyorlar.

Bu başarı mı? Türkiye’yi ele geçireceklerdi. Muazzam ilerleme kaydetmişler. Kıl payı kurtulduk diyeceksiniz. Savaşı başlatacaksınız ama 3 yılda gelinen noktada 5 kişi suçlu bulunarak hapse atacaksınız. Buna da paralelle savaş yapıyoruz diyeceksiniz.

Durum buysa bir bit yeniği yok mu bu işte?

 

Ben ilk zamanlarda asla bu savaşı Türk devleti kazanamaz diye yazmıştım.

Korkarım korktuğum başıma gelecek.

 

Yakın zamanda Cumhurbaşkanının çabası da akamete uğramakla bu savaş unutulacaktır. Pusuda ve kripto kurgular içinde olan ekipler en küçük bir boşlukta Türkiye’yi boğazlayacaklar, emellerine kavuşacaklardır.

Zaten 17/25 Aralık hezimetinde acele ettiklerinin ve neler kaybettiklerinin acı acı farkındalar. Bundan sonra acemice davranmayacak falso yapmayacaklardır.

Bunların arkası kuvvetli, kolları uzun ve hareket kabiliyetleri geniştir. ABD de en üst makamlarda bunlar veya bunların adamları çoktur. Dünyanın her yerinde elleri, kulakları ve beyinleri vardır.

Türkiye 4 çakal PKK lı ile baş edemiyorsa, tüm dünya da teşkilatlanmış, okumuş kılmış, süper eğitimli, sırtını CIA, MOSSAD, ÜST AKIL v.b güçlere dayamış olan bu malum KİTLE ile baş-e-de-mez. NOKTA.

Bu yazı toplam 4403 defa okunmuştur.
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, videolar ve her türlü içeriğin tüm hakları larende.com'a aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa içeriğin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz. larende.com; İHA ve DHA abonesidir.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2002 Larende Karaman Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0338 214 5757 | Faks : 0338 214 5757 | Haber Scripti: CM Bilişim