Reklam
Sultanoğlu’ndan Okul Ziyareti

Sultanoğlu’ndan Okul Ziyareti

Karaman İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu okul ziyaretleri kapsamında Hoca Ahmet Yesevi İlköğretim Okulunu ziyaret etti.

01 Ocak 2016 - 10:38

Karaman İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdurrahman Kurt ile birlikte Hoca Ahmet Yesevi İlköğretim Okulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, okuldaki eğitim faaliyetleri hakkında okul Müdüresi Feyzan Koçak’tan bilgiler alarak okulda görev yapan öğretmenler ile bir süre sohbet etti. Ülke olarak en önemli sermayemiz beşeri gücümüzdür diyen İl Müdürü Sultanoğlu, “Amacımız topluma hizmet etmeyi şiar edinmiş fertleri yetiştirmektir. Öğrencilerimiz farklı fikirlere sahip olabilirler ancak ortak paydamız devletimizin kalkınması için çaba gösteren ve milletimizin birlik beraberliğini koruyan bireyler yetiştirmektir” diye konuştu.

Öğrencilerin topluma kazandırılmasında eğitim yöneticilerine önemli görevler düştüğünün altını çizen Asım Sultanoğlu, “Bir eğitim yöneticisinin okula gittiği zaman öğretmelere ilk soracağı soru kaç öğrencinin fen lisesini kazandığı yada merkezi sınavlardan kaç puan aldığı olmamalıdır. Öğrencilerimizin sınavların yanında sosyal ve kültürel etkinliklerde de başarılı olması bizim için önemlidir” dedi.

 

Bu haber 2231 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..