Reklam
Reklam
SP KARAMAN SEÇİM 2019
Reklam

SP KARAMAN SEÇİM 2019

Saadet Partisi Karaman İl Teşkilatı, Belediye Başkan Adayını belirledi. Yapılan açıklamada;

05 Ocak 2019 - 00:42
Reklam


"Kıymetli hemşerilerimiz Saadet Partisi olarak Eylül 2018 itibari ile başladığımız Karaman Belediye Başkan adayını belirleme çalışmalarının nihayet sonuna geldik. Öncelikle bu süreçte bize fikirleri ile yardımcı olan tüm halkımıza ve Sivil Toplum Kuruluşlarına teşekkür ederiz. 

Bilindiği üzere Saadet Partisi, kulis yapılamayan, entrikalara gark olmayan tek partidir. Saadet Partisi adayını tavandan değil tabandan belirler. Bu doğrultuda Saadet Partisi Karaman İl Teşkilatı olarak halkımızın verdiği isimleri, istek ve önerileri dikkate alarak titizlikle yürüttüğümüz aday belirleme süreci sonucu birbirinden kıymetli beş ismi gerekçeleri ile birlikte Genel Merkezimize bildirdik. Daha sonra Genel Başkan yardımcılarımızın katılımı ile geniş kapsamlı bir istişare toplantısı yaparak sürecin sonuna geldik.

Kıymetli hemşerilerimiz; yaklaşık 4 ay süren bu yoğun çalışmalarımız neticesinde Karaman Belediye Başkanı adayımız 5 Ocak 2019 Cumartesi günü Ankara’da yapılacak toplantıda halkımıza ilan edilerek takdirine sunulacaktır. Sosyal medya hesaplarımızdan bu toplantı canlı yayınlayacaktır. Karaman’ın Belediye Başkan adayına ve Karamanımıza şimdiden hayırlı olsun."dedi.Bu haber 1017 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TOPLU KONUT İDARESİ KARAMAN
TOPLU KONUT İDARESİ KARAMAN
 Türkiye İhracatçılar Meclisi
Türkiye İhracatçılar Meclisi