ŞEKER; "KARAMAN’IMIZ HER ŞEYİN EN İYİSİNE VE EN...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ŞEKER; "KARAMAN'IMIZ HER ŞEYİN EN İYİSİNE VE EN GÜZELİNE LAYIK"

AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker haftasonu Karaman da vatandaşlar ile buluştu ve çeşitli temaslarda bulundu.

16 Nisan 2018 - 14:55 - Güncelleme: 16 Nisan 2018 - 18:16
Reklam

AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker haftasonu Karaman da vatandaşlar ile buluştu ve çeşitli temaslarda bulundu.

AK Parti Karaman İl Başkanı Mehmet Er ve beraberindeki heyet ile birlikte Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce İmam Hatip Liseleri arasında düzenlenen Genç Sada Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması'nın İç Anadolu Bölge Finaline katılan  Şeker ve beraberindeki heyet daha sonra Karaman’ı Süper Lig ve 1.Lig’de temsil eden Oturarak Voleybol takımı sporcularıyla bir araya geldi. Yunus Emre Spor Salonu’nda gerçekleşen ziyarette sporcuların sorunlarını dinleyen Milletvekili Şeker, daha sonra bedensel engelli sporcularla birlikte bir voleybol maçı yaptı.

Milletvekili Dr. Recep Şeker, maçın ardından öncülüğünü yaptığı ve ücretsiz olarak devam eden Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) kurslarını ziyaret etti. Atatürk Spor Kompleksi Kemal Kaynaş Stadyumu’nda devam eden kurslarda kursiyerlerle bir araya gelen Şeker, devam eden kurslar hakkında bilgi aldı ve kursiyerlerle tek tek görüştü.

Şeker, daha sonra amatör spor kulüplerinin temsilcileri ile bir araya geldi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde yapılan toplantıya AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker’in yanı sıra AK Parti İl Başkanı Mehmet Er, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, Karaman ASKF Başkanı Celalettin Özcan ve kulüp temsilcileri katıldı. Toplantı sonunda amatör spor kulüplerinin sıkıntılarını dinledi.

Karaman temaslarını STK Platformunu ziyaret ederek sürdüren Şeker STK temsilcileri ile bir araya gelerek STK’ların sıkıntı ve şikâyetlerini dinledi, Karaman ile ilgili yapılan ve yapılacak hizmetler konusunda istişarelerde bulundu.

Daha sonra Kâzımkarabekir Akar köyde yapılan yağmur duasına katılan Şeker burada vatandaşlar ile buluştu ve yağmur duasına iştirak etti.     

Ziyaretleri sonrasında bir açıklama yapan Şeker; TBMM görüşmelerine haftasonu nedeni ile verilen arada ilimize gelerek ziyaretlerde bulunduk. Vatandaşlarımız ile buluştuk. Vatandaşlarımızın sıkıntı ve taleplerini dinledik. Amatör Spor kulüplerimizin temsilcileri ile bir araya geldik, kulüplerimizin sıkıntı ve taleplerini dinledik, STK temsilcilerimiz ile bir araya geldik, ilimizin istek ve taleplerini ve problemleri konuştuk çözümü konusunda istişarelerde bulunduk. Karaman’ımız her şeyin en iyisine ve en güzeline layık, ilimize kısa zamanda en fazla hizmeti ve yatırımı nasıl kazandırırız vatandaşlarımızın ve ilimizin problemlerini en hızlı şekilde nasıl çözeriz bunun mücadelesini veriyoruz.  İlimizdeki hizmetler ve yatırımlarımız hızlı ve düzenli bir şekilde devam ediyor. Yatırımlarımızı ve gelinen safhayı yerinde görmek, varsa yaşanan sıkıntıları çözmek, vatandaşlarımızın talep ve şikâyetlerini yerinde dinlemek için ziyaretlerimiz ve çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Her açıdan daha gelişmiş ve kalkınmış bir Karaman hepimizin ortak paydası.“ dedi.         

Reklam
Kaynak: karaman haber
Bu haber 1041 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KILIÇASLAN AİLESİNİN ACI GÜNÜ
KILIÇASLAN AİLESİNİN ACI GÜNÜ
KASTAMONU'DA ELİM KAZA
KASTAMONU'DA ELİM KAZA