Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam
SEÇİM ÇALIŞMASINA HIZ VERDİ
Reklam

SEÇİM ÇALIŞMASINA HIZ VERDİ

Karaman’da Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla Urgan Mahallesi 4. Toki Muhtar Adayı Şefik Yiğen, seçim çalışmalarına hız verdi.

13 Mart 2019 - 15:35

URGAN VE 4. TOKİ MUHTAR ADAYI ŞEFİK YİĞEN;
“MAHALLEMİZDE HOŞGÖRÜ ORTAMI VAR”


Mahallesinde, eksikliğini gördüğü hizmetleri tamamlamaya geldiğini ve bu süreçte muhtarlığa talip olduğunu belirten Şefik Yiğen, “Mahalleme hizmet vermeye hazırım. TOKİ bölgesini ve öncelikli sorunlarını yakından biliyorum. Mahallemizde insanlarımızla konuşuyor dertleşiyoruz. Bir hoşgörü ortamı hakim. 
4. TOKİ’de Halk Ekmek Büfesini işletiyorum. Mahalle sakinlerimizle her zaman bir aile gibi oluyor sohbet edebiliyoruz.  Aday olduğum mahallemde seçmenlerin gösterdiği ilgi ve alakaya teşekkür ediyorum. Mahalle sakinlerimin tercihlerini hizmetten yana kullanacaklarına inanıyorum. 
Hizmetlerin öncelikle her zaman diyaloglarla çözüm bulacağına inanıyorum. 
Mahallemizde el ele, gönül gönülle vererek, çalışmamız gereken her kapıyı çalacak ve mahallemizi her konuda örnek bir semt yapabilmek için gayret sarf edeceğiz. 
Şeffaf, sözüne sadık, vaatlerini yerine getiren, yerine getiremeyeceği şeyleri vaat etmeyen, vatandaşın hakkını yemeyen, yedirmeyen, daima haktan ve halkından yana tavır koşan, her zaman ve her ortamda kendisinden hesap sorulmasını isteyebileceklerini en derin duygularımla belirtiyorum.
5 yıllık sürede mahallenin tüm sorunlarını çözmeye söz veriyorum. Muhtar adayı arkadaşlarıma da başarılar diliyorum.”dedi.


 

Bu haber 387 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CEZAEVİ KURUMUNDA ANLAMLI ETKİNLİK
CEZAEVİ KURUMUNDA ANLAMLI ETKİNLİK
ALLAH RAHMET EYLESİN
ALLAH RAHMET EYLESİN