Reklam
Reklam
Reklam
Sağlık çalışanlarına bağışıklık için polen dağıtıldı
Reklam

Sağlık çalışanlarına bağışıklık için polen dağıtıldı

Karaman'da sağlık çalışanlarına bağışıklık için polen dağıtıldı

24 Mart 2020 - 16:35 - Güncelleme: 24 Mart 2020 - 16:42

Karaman Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Gürsel Sayan (Sol) ve merkeze bağlı Taşkale Köyü Muhtarı Hasan Karaca(Sağ), Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ahmet Yılmaz'ı (Ortada) makamında ziyaret etti. Sayan ve Karaca Karaman Devlet Hastanesinde görev yapan personele dağıtılmak üzere Yılmaz'a polen hediye etti.

Karaman Arı Yetiştiricileri Birliği, Karaman Devlet Hastanesinde görev yapan personele polen dağıtımı yaptı.

Birlik Başkanı Gürsel Sayan ve merkeze bağlı Taşkale Köyü Muhtarı Hasan Karaca, Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ahmet Yılmaz'ı ziyaret ederek polenleri teslim etti.

Sayan, yaptığı konuşmada, bağışıklık sistemini güçlendiren polenin hastanede görev yapan personellere dağıtılacağını söyledi.

Hastanedeki personele çalışmalarında kolaylıklar dileyen Sayan, "Karaman Devlet Hastanesinde çalışan, özellikle korona virüsle karşı karşıya kalan personellere destek amacıyla polen dağıtımı yaptık. İlk olarak 200 polen kavanozu dağıttık. Bahar döneminin ardından kalan personele de dağıtım yapacağız." dedi.

Başhekim Yılmaz ise polenlerin riskli birimlerde çalışan sağlık personeline dağıtılacağını belirterek, Birlik Başkanı Sayan ve muhtar Karaca'ya teşekkür etti. 


Bu haber 1384 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..