"Sağlığımız İçin Canla Başla Çalışacağız"
Reklam

"Sağlığımız İçin Canla Başla Çalışacağız"

Karaman Memur Sen Yönetimi İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Yunus Özdemir ve beraberindekiler, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr.Hasan Arslan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

19 Ocak 2017 - 09:43

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr.Hasan Arslan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Karaman Memur Sen Yönetimi adına İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Yunus Özdemir; Dr. Arslan'a yeni vazifesinin hayırlı hizmetlere vesile olmasını temenni ettiğini dile getirerek, sendika yayınlarını takdim etti.

Dr.Arslan ziyaretten ziyadesiyle memnun olduğunu ifade ederek bütün ekibiyle beraber sağlığımız için canla başla çalışacağını, güzel bir şehir olan Karaman'a hizmet etmekten onur duyduğunu belirtti.

Akabinde İdari ve Mali İşler Başkanı Hüseyin Karasüleymanlıoğlu'na nezaket ziyaretinde bulunan heyet birim başkanına sendika yayınlarını takdim ederek, bir süre sohbet etti.

Ziyaretlerde Sağlık Sen Şube Başkanı İdris Güneş, Diyanet Sen Şube Başkanı Ali Şahin Mutlu, Kültür Memur Sen Başkanı Yakup Laçin, Bayındır Memur Sen Başkanı Soner  Özyavuz, Genç Memur Sen Başkanı Cihat Pınarcı  ve Memur Sen Kadın Komisyon Başkanı Hasibe Ceyhan da hazır bulundu.

Kaynak: Karaman Haberleri
Bu haber 1589 defa okunmuştur.