Sağlıcakla Kal Projesi
Reklam

Sağlıcakla Kal Projesi

Sağlıcakla Kal Projesi kapsamında İl Milli Eğitim Müdür V.Abdurrahman Kurt, İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Arslan, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl MüdürüOrhan Özçalık, Başhekim Osman Açıkgöz ile birlikte

23 Nisan 2019 - 18:59
Reklam


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile Karaman Devlet Hastanesi çocuk servisinde tedavi gören çocukları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Karaman Devlet Hastanesi çocuk servisinde yatan çocukların bayramı kutlandı.
İl Milli Eğitim Müdür V. Abdurrahman Kurt, İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Arslan, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl MüdürüOrhan Özçalık, Başhekim Osman Açıkgözve Vali Ali Akan İlkokulu Müdürü Özcan Üstün hastanenin çocuk servisinde yatan çocukları ziyaret ederek onları sevindirdi.
Ziyaret öncesinde Vali Ali Akan İlkokulu öğrencileri arkadaşları için müzikal gösterilerini sundular. Gösterileri ilgiyle izleyen minikler, dans eden arkadaşlarına alkışlarıyla eşlik ettiler.
Vali Ali Akan İlkokulu öğrencileri şiirlerini hastanede gerçekleştirilen programda misafirlere okudu. Ayrıca öğrencilerin hazırlamış gösteriler protokol üyelerinin ve misafirlerin büyük beğenisini topladı. 
Program sonrasında çocuk servisinde tedavi gören çocuklarla yakından ilgilenerek hastalıkları hakkında ailelerinden bilgi alan İl Müdürü Abdurrahman Kurt ve beraberindekiler geçmiş olsun dileklerinde bulunurken onlaraoyuncaklar hediye etti.
Çocukların yüzlerinde gülücükler bırakan program çekilen fotoğraflarla sona erdi.


 

Bu haber 874 defa okunmuştur.