Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Rüya Gibi Bir Düğünle Evlendiler
Reklam

Rüya Gibi Bir Düğünle Evlendiler

Uzun yıllardır Hollanda’da yaşayan hemşerimiz iş adamı ve Amsterdam Mescidi Aksa Cami eski Başkanı Musa Arslan, görkemli bir düğünle kızı Tuğba’nın mürüvvetini gördü.

11 Kasım 2017 - 16:17 - Güncelleme: 11 Kasım 2017 - 17:02
Reklam

Uzun yıllardır Hollanda’da yaşayan hemşerimiz iş adamı ve Amsterdam Mescidi Aksa Camii eski Başkanı Musa Arslan, görkemli bir düğünle kızı Tuğba’nın mürüvvetini gördü.

Havva ve Musa Arslan'ın kızı Tuğba ile Hatice ve Halit Bektaş’ın oğlu Muhammed Ali, Tulp 2 Zaandam salonunda yapılan düğün merasimi ile evlendi. Arslan ve Bektaş aileleri, çocuklarının mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan davetlileri kapıda karşılayarak yakından ilgilendi. Yaklaşık bin kişinin huzurunda genç çift dans ettiler, birbirlerine pasta ikram ettiler.

Bir ömür boyu birlikteliğe 'evet' diyen Tuğba-Muhammed Ali çifti, daha sonra tebrikleri kabul etti.

Karamandan bu düğüne katılarak kardeşi ve Yeğeni Tuğba’yı yalnız bırakmayan Karaman’ın tanınmış iş adamlarından Celal Arslan’ın da hazır bulunduğu düğün merasimine başta Hollanda Türk Federasyon Genel Başkanı Murat Gedik ve Hollanda Karamanlılar Federasyonu başkanı Mustafa Duyar olmak üzere diğer yöneticiler, Amsterdam Mescidi Aksa Camii yöneticileri, aile yakınları ve diğer davetliler katıldı.

Ayrıca, Karaman’ lı sanatçımız Murat Ay düğüne katılan misafirlere yörelsel Türkülerle eşlik ederek onurlandırdı

Biz de Larende Com ailesi ve Hollanda’da Türkçe yayın Yapan Türk Gazetesi MANŞET adına genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

Kaynak: Karaman Haber
Bu haber 5903 defa okunmuştur.
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
OZAN ARİF KARAMAN'DA
OZAN ARİF KARAMAN'DA
ZEHİRLİ MANTARLARA DİKKAT!!
ZEHİRLİ MANTARLARA DİKKAT!!