RAMAZAN BAYRAMI VE TATİLİ..
Reklam

RAMAZAN BAYRAMI VE TATİLİ..

Karaman İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada;

31 Mayıs 2019 - 18:05

"01 Haziran 2019 günü başlayacak olan Ramazan Bayramı tatili kapsamında, halkımızın huzurlu bir bayram geçirebilmeleri, yola çıkacak ve İlimizden geçiş yapacak vatandaşlarımızın ise güvenli bir şekilde seyahat edebilmelerini teminen Müdürlüğümüzce ilave tedbirler alınmıştır. 

İlimiz Merkez ve ilçelerinde bayram tatili süresince alınan güvenlik tedbirleri kapsamında yaya ve motorize ekip olarak günlük 300’ün üzerinde personelimiz görev alacak olup, bayram tatili süresince vatandaşlarımız her türlü talep ihbar ve şikayetleri için 112 Acil Çağrı Merkezi hattından veya  (338) 212 10 42 numaralı telefondan görevlilerimize ulaşabileceklerdir. 
    
Özellikle şehirler arası yola çıkacak vatandaşlarımızın yorgun ve uykusuz araç kullanmamalarını, aşırı hız yapmamalarını, emniyet kemerlerini kullanmalarını, trafik işaret ve işaretçilerine mutlaka riayet etmelerini tavsiye eder, bu vesile ile Karaman Emniyet Müdürlüğü olarak, değerli halkımızın  sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmelerini temenni ederiz.  Basına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur. "denildi.
         

Bu haber 756 defa okunmuştur.