Reklam
Prof. Dr. Ömer Dinçer Anadolu İmam Hatip Lisesi 5. Sınıf...
Reklam
Reklam

Prof. Dr. Ömer Dinçer Anadolu İmam Hatip Lisesi 5. Sınıf Öğrenci Seçme Sınavının Sonuçları Açıklandı

Prof. Dr. Ömer Dinçer Anadolu İmam Hatip Lisesi 5. Sınıf Öğrenci Seçme Sınavının Sonuçları Açıklandı

Reklam
13 Temmuz 2020 - 12:55

Prof. Dr. Ömer Dinçer Anadolu İmam Hatip Lisesi okulu yönetimi yaptığı açıklamada:

“Sonuçların hayırlı olmasını dileriz. Sınav sonuç listesinde yer alan ilk 44 öğrenci kesin kayıt hakkı kazanmıştır.  Sonrasında yer alan öğrenciler sıraya göre kesin kayıt yaptırmayan öğrenciler yerine yedek olarak kayıt için çağrılacaktır.

 Sıralamada okul sıra sıralamayı belirtir. Lütfen dikkat ediniz.

Okulumuza 2020-2021 Eğitim Öğretim yılında kayıt yapılacak olan öğrencilerin kayıtları 20 Temmuz 2020 Pazartesi günü başlayacak olup kayıt yaptıracak öğrencilerin kimlik fotokopilerini yanlarında getirmelerini rica ederiz.

İtiraz edilen sorulardan Türkçe testi A kitapçığı 2. sorusu ile B kitapçığı 5. sorusu ve Türkçe testi A kitapçığı 7. sorusu ile B kitapçığı 9. sorusu İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nce  oluşturulan komisyon tarafından değerlendirilerek sorular iptal edilmiş ve sınava giren bütün adaylar tarafından doğru olarak kabul edilmiştir.

Ayrıca yayınlanan cevap anahtarında Matematik testi A kitapçığı 16. sorusu ile B kitapçığı 19. sorunun cevabı A şıkkı yerine doğru cevap olan D şıkkı olarak değerlendirilmiştir.”

Sınav sonuçları için: http://omerdinceraihl.meb.k12.tr/meb_iys_dosyalar/70/01/758207/dosyalar/2020_07/13105335_PROF._DR._OMER_DYNCER_AYHL_ORTAOKUL_SYNYF_LYS..pdf

Adresinden ulaşılabilir.

Bu haber 1186 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..