POMEM girişine 2 adet kapalı çadır kuruldu
Reklam
Reklam
Reklam

POMEM girişine 2 adet kapalı çadır kuruldu

Karaman Belediyesi ve Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği işbirliğiyle Karaman İlimizde bulunan Polis Mesleki Eğitim Merkezi

Reklam
06 Aralık 2019 - 14:42

KARAMAN ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ’NDEN POMEM SINAVINA GİREN ÖĞRENCİLERE VE AİLELERİNE ÇORBA İKRAMI YAPILDI.

(POMEM) sınavına giren öğrencilerin aileleri ve öğrenciler soğuktan etkilenmesin diye Karaman Belediyesi POMEM girişine 2 adet kapalı çadır kurdu. Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği de ilimize ülkemizin çeşitli vilayetlerinden gelen POMEM sınavına giren polis aday adaylarına ve ailelerine sıcak çoraba ikram etti.

Karaman Belediye Başkanı Savaş KALAYCI konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “İlimizde POMEM sınavına girecek polis aday adayları ve aileleri ülkemizin değişik vilayetlerinden ilimize gelmişler, havada malum kış günü ve soğuk, biz de Karaman Belediyesi olarak POMEM önüne 2 adet kapalı çadır kurduk, tabureler koyduk. Esnaf Odaları Birliği de sıcak çorba ikram etti.”dedi.

Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği yönetim kurulu başkanı Bayram UYSAL’da POMEM sınavına girecek öğrenciler ve aileleri üşümesin diye Karaman Belediye Başkanımız Savaş KALAYCI beyle görüştük. Belediye başkanımız sağ olsun 2 adet çadır kurdurdu. Biz de Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği organizesinde, hayırsever vatandaşlarımızın katkılarıyla polis sınavına girecek polis aday adaylarına ve ailelerine çorba ikram ettik.”diye belirtti.

Bu haber 1309 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şorba Mangal Artık Temizişletmem.com'da
Şorba Mangal Artık Temizişletmem.com'da