Reklam
POLİS MEMURU ÖFKESİNE YENİK DÜŞTÜ
Reklam

POLİS MEMURU ÖFKESİNE YENİK DÜŞTÜ

Müşteri olarak girdiği restoranda garsonu tokatlayıp...

03 Şubat 2018 - 10:44 - Güncelleme: 03 Şubat 2018 - 18:05

Müşteri olarak girdiği restoranda garsonu tokatlayıp esnafın başına tabanca dayayan polis dehşet saçtı.

 Karaman'da müşteri olarak geldikleri restoranda bizimle neden daha çok ilgilenmiyorsun diye garsonun kulağını çekerek tokat atan polis memuru hızını alamayarak mekan sahibinin başına silah dayadı. Yaşanan arbedenin ardından restorandaki müşteriler korkarak dışarıya  kaçarken, öfkeli polis arkadaşları tarafından dışarıya çıkarıldı.

Olay geçtiğimiz akşam saatlerinde meydana geldi. Polis memuru E.E. meslektaşları ile birlikte geldiği restoranda garsonu yanına çağırarak "Neden bizimle daha çok ilgilenmiyorsun" diyerek kulağını çekti ardından müşterilerin içerisinde tokat attı.

Tokata hiç karşılık vermeyen garson daha sonra durumu patronu F.T.'a iletti. Yemeğin ardından hesap için kasaya yönelen polislere, "Elemanımızın bir kusurumu oldu neden tokat attınız" demesi üzerine E.E. "Sanane canım istedi vurdum" dedikten sonra esnafa saldırdı.

ESNAFIN BAŞINA TABANCA DAYADI

Hızını alamayan E.E. belindeki beylik silahını çekerek onlarca müşterinin  içerisinde silahı Taşkıran'ın başına dayadı. Kavganın başlaması ile birlikte restoranda bulunan tüm müşteriler dışarıya kaçarken E.E. arkadaşlarının çabası ile dışarıya çıkarıldı. E.E. dışarıya çıkarken bir müşteriye de ne bakıyorsun diyerek tokat attı. İddialara göre dışarı çıkartılan maganda işyerine de ateş etti

Olaylara tanık olanların polisi çağırması üzerine gelen polis ekipleri 4 meslektaşını karakola götürerek ifadelerini aldı. Polis memurları ifadelerinin ardından serbest bırakılırken, işletme sahibi F. T. ifadesinde restoranında taşkınlık yapan ve başına silah dayayan polisten ve arkadaşlarından şikayetçi oldu.

DEVLETİN SİLAHINI VATANDAŞA DOĞRULTAN DEVLETİ TEMSİL EDEMEZ

"Bu tür kişilerin devleti temsil edemeyeceğini belirten esnaf F.T.; "Masum onlarca kişiye zarar verebilirlerdi. Bu kişilerden şikayetçiyim. Beni maddi manevi zarara uğrattılar. bu kişilerin gerekli cezaları almalarını istiyorum. Ben dükkanımın karşısında bulduğum iki adet boş kovanıda karakolda sizlere teslim ettim. vatandaşları koruması için verilen silahı vatandaşa doğrultanlardan şikayetçiyim. dedi.

Kaynak: karaman haber
Bu haber 16142 defa okunmuştur.