Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Piknik Alanı mı? Çöp Alanı mı?
Reklam

Piknik Alanı mı? Çöp Alanı mı?

Karaman'da Fisandun adı verilen piknik alanı adeta çöp yuvasına dönmüş durumda.

19 Mayıs 2017 - 00:11 - Güncelleme: 19 Mayıs 2017 - 01:01
Reklam

Karaman'da piknik alanlarından Fisandun adı verilen piknik alanı içerisinde atık malzemeler nedeniyle ormanlık alan adeta çöp alanına döndü. Piknik alanının kendini bilmez kişiler tarafından kirletilmesi bir yana, yetkililer tarafından temizlenmemesi de vatandaşların ayrıca tepkisine neden oldu.

Yıllardır her kesimden insanın uğrak yeri olan Fisandun Piknik Alanı, etrafa atılan çöplerden geçilmiyor. Çöp bidonlarının kovalarının da taştığı alanda, çoğu aile yemek artıklarını, şişeleri, hatta piknik malzemelerini etrafa fırlattı, ve bölge Karaman çöplüğünü andırır hale geldi. Piknik alanının girişinden itibaren, masaların çevresi, ağaçların köklerine kadar her yerin çöple dolu olması, büyük utanç verdi. Hafta sonları piknik yapmaya giden bir çok vatandaş etraftaki manzarayı görünce, başka alanlara kaçmayı tercih etti.        
Bira şişelerinden, kömür poşetlerine, yemek atıklarından doğada en güç kaybolan plastiklere kadar tüm çöpler, alanı kapsamış durumda.

GÖREVE ÇAĞIRIYORLAR

Yeşiliyle adeta cenneti andıran ve genç yaşlı birçok kişinin bir nebze olsun rahatlamak için gittikleri Fisandun Piknik Alanı’nın adeta cehenneme dönen görüntüsü için yetkilileri göreve çağıran vatandaşlar, ‘herkes üstüne düşeni yapmalı' diyerek sitemde bulundular.

Kaynak: Karaman Haberleri
Bu haber 6032 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞBAKAN YARDIMCISI MEHMET ŞİMŞEK
BAŞBAKAN YARDIMCISI MEHMET ŞİMŞEK
AK PARTİLİ KADINLARIN KAPI KAPI SEÇİM MESAİSİ
AK PARTİLİ KADINLARIN KAPI KAPI SEÇİM MESAİSİ