PARTİLİLER YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ
Reklam

PARTİLİLER YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

AK Parti Karaman İl Başkanlığı tarafından düzenlenen il danışma meclisi toplantısı Piri Reis Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

01 Aralık 2019 - 13:51 - Güncelleme: 01 Aralık 2019 - 20:22

AK PARTİ İL DANIŞMA MECLİSİ COŞKULU BİR KALABIKLA TOPLANDI


Açılış konuşmasını yapan AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan’ın yaptığı İl Danışma Meclisi Toplantısına, Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Bölge Koordinatörü Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, Ak Parti Karaman Milletvekilleri Dr. Recep Şeker, Avukat Selman Oğuzhan Eser, İl Başkanı Abidin Çağlayan, Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç, İl Genel Meclis Başkanı Adem Kapar, Teşkilat mensupları partili eski ve yeni yöneticiler ile üyeler katıldı.


Ak Parti’nin kurumsal yapısına dikkat çekilen İl Danışma Meclisi Toplantısında, Ak Partinin Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde kurulduğu günden itibaren sürekli kendini geliştiren yapısıyla bu günlere ulaşıldığı vurgulandı.


Milletvekillerinin de söz aldığı İl Danışma Meclisi Toplantısında güçlü teşkilat yapısının önemi vurgulanarak, faaliyet ve çalışmalar değerlendirildi. Toplantı hayırlara vesile olması temennileri ile sona erdi.

Kaynak: larende haber
Bu haber 2131 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..