Özel Karaman Selçuklu Hastanesi
Reklam

Özel Karaman Selçuklu Hastanesi

Özel Karaman Selçuklu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Doğan,  Genel Müdür Mevlüt Yeniay ve Hastane Genel Koordinatörü Arif Bakan

15 Mart 2019 - 13:04

14 Mart Tıp Bayramı'nı, Başhekim Op. Dr. Osman Tükel'den başlayarak, tüm doktorlarına takdim edilen hediyelerle kutladı. Kutlamadan duydukları memnuniyeti dile getiren doktorlar ise Hastane Yönetimi'ne teşekkür etti. 
Ayrıca bu özel gün dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Hastane Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Doğan, mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Bir hastalığı tedavi etmenin, hayatlarımıza sağlık getirmenin ve tüm umutların tükendiği noktada, mucizevi bir şekilde yeniden hayata tutunmamızı sağlayan en büyük rol;  şüphesiz ki etkin sağlık hizmeti ile birlikte doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızındır.  Kuruluşumuzdan bugüne kadar insanların daha sağlıklı ve  daha mutlu bir yaşam sürmesine hizmet etmeyi ilke edinen hastanemiz;  sağlıkta daha güçlü ve  emin adımlar atarak  tüm imkanlarımızla hizmetin en iyisini vermeye devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle, ülkemizin her köşesinde insan hayatının kutsallığından ödün vermeden, sonsuz sabır ve gayretle çalışan başta doktorlarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutlar, saygılarımı sunarım." dedi. 

Bu haber 1092 defa okunmuştur.