Özel Envar Eğitim Kurumları
Reklam

Özel Envar Eğitim Kurumları

Öğrencilerine ve velilerine en doğru ve en iyi hizmeti vermeyi ilke edinen Özel Envar Eğitim Kurumları,

21 Ağustos 2019 - 15:34 - Güncelleme: 22 Ağustos 2019 - 13:27
Reklam

ÖZEL ENVAR KOLEJİ K12NET SİSTEMİNE GEÇTİ
Öğrencilerine ve velilerine en doğru ve en iyi hizmeti vermeyi ilke edinen Özel Envar Eğitim Kurumları, öğrencinin eğitimindeki gelişmeleri velilerin de yakından izleyebilmesi için 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı itibari ile internet tabanlı K12NET sistemini kullanmaya başladı.

Uygulanan sistem ile ilgili bilgi veren Okul Müdürü Yunus Aydın ‘’ K12 en çok tercih edilen okul yönetim sistemidir.K12net’e herhangi bir internet ağından ulaşmak çok basittir. Okulun velilere verdiği kullanıcı adı ve şifrelerle giriş yaparak, K12net’i kullanıma başlayabilirler.

K12net sadece veliye değil öğrenciye de açık olan bir sistemdir. Bu sayede öğrenciler de kendi durumlarını yakından inceleyebilme ve çalışma disiplinini oluşturabilme olanağını elde eder’’dedi.

Sistemin her açıdan faydalı olduğunu kaydeden Aydın," Velilerimiz K12Net sistemini kullanarak;

Ödevlerin,
Kişisel Gelişimin
Mesajların,
Duyuruların,
Öğretmenlerin,
Rehberlik İşlemlerinin
Devamsızlıkların,
Deneme Sınav Sonuçlarının
Eksik Konuların
Etütlerinin Bilgilerine anında ulaşabilirler.

Servis (Servis modülü ise, servis kullanan öğrencilerin velileri öğrencinin servis güzergahını da bu sistem üzerinden takip edebilir.

K12NET ile veli, öğrenci hakkındaki en son bilgilere istediği zaman istediği yerden ulaşabilir. Bunun için tek yapılması gereken internet bağlantısı olan bir bilgisayardan http://karamanenvar.k12net.com/ sitesine bağlanarak veya akıllı telefon ve tabletlerinize “Play Store” veya “App Store”den " indirerek rahatlıkla ulaşabilirsiniz.2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı Anaokulu,İlkokul ve Ortaokul olmak üzere kayıtların devam ettiğini belirten Aydın,kendini sürekli yenileyen bir kurum olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz" ifadelerini kullandı.

İletişim : 0338 212 04 04

Bucakkışla Yolu Üzeri /5.Km

Özel Karaman Envar Eğitim Kurumları

 

 

 

Bu haber 582 defa okunmuştur.