Özel Eğitim Uygulama Merkezi
Reklam

Özel Eğitim Uygulama Merkezi

İl Milli Eğitim Müdür V.  Abdurrahman Kurt, Özel Eğitim Uygulama Merkezinde eğitim gören öğrenciler ve aileleriyle düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

16 Mayıs 2019 - 14:25

Özel Eğitim Uygulama Merkezinde düzenlenen iftar programına, İl Milli Eğitim Müdür V. Abdurrahman Kurt, Karaman Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nurettin Doğan, Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Düzenlenen programda konuşan İl Milli Eğitim Müdür V. Abdurrahman Kurt, programa katılan herkese teşekkür etti.  Abdurrahman Kurt, “Bizim bu okulumuzda özel öğrencilerimiz var. Biz olaya şöyle bakıyoruz, eğer bir insanda, bir öğrencide eksilen bir taraf var ise onu ikame edecek, telafi edecek, kuvvetlendirecek başka bir taraf mutlaka vardır. Önemli olan o tarafın tespit edilip kuvvetlendirilmesi ve ortaya güzel işlerin çıkarılması. Uygulama okulumuz bu amaçla hizmet ediyor. Ben bu mübarek ayda tutulan oruçlarımızın kabul olması diliyor, programa katıldığınız hepinize teşekkür ediyorum” dedi.
Program, yemek ikramı ve Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi Müdürü Barbaros Orman tarafından yapılan yemek duasının ardından sona erdi.
 

Bu haber 636 defa okunmuştur.