Özel Babaoğlu Eğitim Kurumları
Reklam

Özel Babaoğlu Eğitim Kurumları

Özel Babaoğlu Eğitim Kurumları- ÖRAV (Öğretmen Akademisi Vakfı) işbirliği ile ‘‘birkeniki’’ projesi kapsamında 28-29 Eylül 2019 tarihlerinde Öğrenen Lider Öğretmen eğitimi gönüllü öğretmenlerimizle okulumuzda gerçekleşti. 

30 Eylül 2019 - 16:34

Etkileşimli etkinliklerle yürütülen programda Karaman’daki devlet okullarında görev yapan 35 eğitim gönüllüsü 8 oturum şeklinde; Etkili İletişim, Dirençle Baş Etme, Takımı Yönetme ve Öğrenme Liderliği, Akış ve Ritmin Sürekliliği, Kurallar ve Uygulama Adımları, Sorun Davranışların Yönetimi, Olumlu Davranışların Pekiştirilmesi, Ölçme ve Değerlendirme konularında eğitim aldı. 

Çok sevdiğimiz çocuklarımızın eğitim öğretim süreçlerine destek olmak adına tasarladığımız ve büyük keyif aldığımız bu süreçte bizlere destek olan Karaman İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, çok değerli ÖRAV eğitimcilerine; göstermiş oldukları ilgi ve gönüllülükten dolayı katılımcı öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Okulumuzun kuruluşunun 20. Yılı sebebiyle düzenleyeceğimiz programlarda daha bir çok eğitim paydaşı ile bir araya gelmek dileklerimizle...

Bu haber 907 defa okunmuştur.