Reklam
Reklam
Okul Sporları Faaliyetleri
Reklam

Okul Sporları Faaliyetleri

Okul sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen Liseler Arası Gençler (B) Voleybol İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı.

17 Nisan 2019 - 11:28
Reklam

FEN LİSESİ VOLEYBOLDA İL ŞAMPİYONU 

Turnuvada TOBB Fen Lisesi Voleybol Kız Takımı, çıktığı altı müsabakanın tamamını, hiç set kaybetmeden kazanarak şampiyon oldu. Okul Müdürü Murat ŞEN yaptığı açıklamada; “TOBB Fen Lisesi Ailesi olarak gerek akademik, gerekse sportif ve kültürel alanların tamamında başarılı olmak ve okulumuzun adını en iyi şekilde duyurmak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bu bağlamda voleybol kız takımımızın elde ettiği bu şampiyonluğu çok önemsiyor ve öğrencilerimize ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Suat DİMLİ hocamıza bizlere yaşattıkları bu gurur için teşekkür ediyoruz. “Evlatlarımız” gibi gördüğümüz öğrencilerimizi, hayatın her alnına hazırlamaya çalışıyoruz. Amacımız, akademik gelişiminin yanında ahlaki gelişimini de tamamlamış, iletişimi kuvvetli, kendisini ifade edebilen, sorgulayan, başkalarının derdiyle derlenebilen, “ben” değil “biz” diyebilen, hoş görebilen, ötekileştirmeyen yani yaratılanı Yaratan’dan ötürü sevebilen, bir ayağı mazide bir ayağı atide olan,  vatanına hizmeti ibadet sayabilen komple ve kaliteli bir insan olabilen bireyler yetiştirmektir. Yani biz, “Farklı olduğumuzun farkındayız” sloganı ile çıktığımız bu yolda,  “Gerçek Bir Fen Lisesi” olmanın çok ötesinde , “GERÇEK BİR EĞİTİM KURUMU” olabilmenin mücadelesini veriyoruz.

“Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz” bilinciyle, gece gündüz, öğrencilerimizi en donanımlı şekilde hayata hazırlamak için emek harcıyoruz. Ülkemizin en iyi fakültelerini kazanan her öğrencimizin, aynı zamanda hayata dair farklı özellikleri de olsun gayreti içerisindeyiz. Yaptığı işi eğlence olsun diye değil,  eğlence ile işi birbirine karıştırmadan, disiplin ve ciddiyet içinde işini en iyi şekilde yapan bireyler yetiştirmeye çalışıyoruz. Tam 20 yıldır, devletimizin bizlere sağladığı her türlü imkanları en iyi şekilde değerlendirerek, 9. Sınıftan itibaren bizlere emanet edilen öğrencilerimizi hiçbir maddi menfaat beklemeden, onların ve velilerimizin hayır dualarını alarak gönüllerindeki fakültelere uğurlamanın mücadelesini veriyoruz. Bu vesile ile, bizden beklenen akademik başarının yanında, başta voleybol kız takımımız olmak üzere, sportif ve kültürel alanlarda da başarılar elde eden bütün öğrencilerimize teşekkür ediyor, onların bu başarılarında en büyük pay sahibi öğretmen arkadaşlarımızı şükranlarımıza sunuyoruz.” dedi.
 

Bu haber 799 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karaman Devlet Hastanesi
Karaman Devlet Hastanesi
SÜREK AVLARI
SÜREK AVLARI