Reklam
Reklam
ÖĞRENCİLERDEN KURUMLARA ZİYARET
Reklam

ÖĞRENCİLERDEN KURUMLARA ZİYARET

İlköğretim Haftasında Öğrenciler Kurumları Ziyaret Ettiler

20 Eylül 2018 - 15:55 - Güncelleme: 20 Eylül 2018 - 15:58
Reklam

İlköğretim Haftası münasebetiyle öğrenciler okul yöneticileri ve öğretmenleriyle birlikte kurum müdürlerini ziyaret ederek kurumlar hakkında bilgi edindiler.

Ziyaretler çerçevesinde Özel Eğitim Anaokulu öğrencileri, Okul Müdürü Nursel Koka, Müdür Yardımcısı Ayşenur Üzüm ve Okul Öncesi Öğretmeni Tuba Taşkıran ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nu ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, ilköğretim haftası nedeniyle gerçekleştirilen ziyaretlerin öğrencilerin kurumları tanıması açısından önemli olduğunu dile getirdi. Kuntoğlu, “2018-2019 eğitim öğretim yılının başlamasıyla öğrencilerimiz kurumları ziyaret etti. Yapılan ziyaretlerde öğrencilerimiz kurumları tanıma fırsatı buldu. Bizim hedefimiz kurumlarla birlikte işbirliği içerisinde daha güzel bir geleceği inşa etmektir. Öğrencilerimize yeni eğitim öğretim yılında başarılı, sağlıklı bir eğitim öğretim yılı diliyorum. Bugünkü ziyaretlerinden dolayı Özel Eğitim Anaokulu yönetici, öğretmen ve öğrencilere teşekkür ediyorum" dedi.

Ziyaret, günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.

Kaynak: karaman haber
Bu haber 1174 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KARAMAN'A TEŞEKKÜR ZİYARETİ..
KARAMAN'A TEŞEKKÜR ZİYARETİ..
Tercih danışmanlığı hizmetleri
Tercih danışmanlığı hizmetleri