Reklam
Reklam
Öğrenci ve aileleriyle ilgilenip sohbet etti

Öğrenci ve aileleriyle ilgilenip sohbet etti

Dr. Sadık Ahmet İlkokulu; müdürü İbrahim DAĞ, müdür yardımcısı Muhammed ÖZCAN, 1/B Sınıf öğretmeni Burhanettin SAYGILI,

15 Mayıs 2019 - 19:26
Reklam

BELEDİYE BAŞKANI SAVAŞ KALAYCI’YI KİTAP OKUMAYA DAVET
Öğrencileri ve aileleri ile bu gün Karaman Belediye Başkanı Savaş KALAYCI’YI ziyaret ettiler. 1/B sınıfı öğrencisi Almila Karakaş, belediye başkanına çiçek taktim etti.
Belediye Başkanı Savaş KALAYCI, tüm öğrenci ve aileleriyle ilgilenip sohbet etti. Öğrencilere kitap ve çeşitli armağanlar verdi.
Belediye Başkanı Savaş KALAYCI, öğretmen ve idareciler kitap ve okuma üzerine sohbet ettiler. Okul müdürü İbrahim DAĞ, Ailemle okuyorum programını tanıttı. Sayın KALAYCI, okuma programına davet edildi. Başkan KALAYCI, mutlaka okuma programına katılacağını belirtti.
1/B sınıfı öğretmeni Burhanettin SAYGILI, okuma programlarının neticesi olarak kaleme alınan ‘’Velilerden İnciler’’ adlı kitabı Başkan KALAYCI’YA takdim etti. Ayrıca hazırlığı yapılan ikinci kitap için hikâye istedi. Başkan Savaş KALAYCI, hazırlanan kitaba, hikâye vermekten memnun olacağını belirtti.  
Dr. Sadık Ahmet İlkokulundan gelen ziyaretçiler, Belediye Başkan yardımcısı Hüsamettin Eyüp ASLAN’I da ziyaret ettiler. Ziyaretçiler Sayın ASLAN’I tebrik edip başarı dileklerinde bulundular. Burhanettin SAYGILI eski komşusu olduğunu belirtiği, başkan yardımcısı ASLAN’A ‘’Velilerden İnciler’’ adlı kitaplarını takdim etti. Eyüp ASLAN, öğrencilere kalem armağan etti. 
 
 

Bu haber 613 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ALLAH RAHMET EYLESİN
ALLAH RAHMET EYLESİN
İHBAR VE ŞİKAYETLER DİKKATE ALINIYOR
İHBAR VE ŞİKAYETLER DİKKATE ALINIYOR