Ödüllü Genç Şairden Sultanoğlu’na Ziyaret
Reklam

Ödüllü Genç Şairden Sultanoğlu’na Ziyaret

Ödülünü düzenlenen törenle almıştı.

11 Mayıs 2016 - 09:01 - Güncelleme: 26 Temmuz 2016 - 19:48
Reklam

Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce Türkiye genelindeki lise öğrencilerine yönelik düzenlenen “Baştacımız Annelerimiz” temalı şiir yazma yarışmasında 56 il birincisi eser arasından “Anne ve Çocuk” şiiri ile Türkiye 3.’sü olan Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler Lisesi öğrencisi Cihan Ünal Işık İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu’nu ziyaret etti. 

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, “Öğrencilerimizin sosyal faaliyetlerde almış olduğu dereceler bizim için gurur kaynağıdır. Cihan’ın yazmış olduğu şiirle 56 il arasında Türkiye’de dereceye girmesi gelecekte ne kadar güçlü bir kaleminin olacağının kanıtıdır. İnşallah öğrencimiz gelecekte daha güzel yerlere gelir. Başarısından dolayı öğrencimizi ve emeği geçen idarecilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum” dedi.

Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Ayşe Balcı ile İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu’nu ziyaret eden Cihan Ünal Işık’ın yaşamış olduğu gurur da gözlerden kaçmadı. Cihan Ünal Işık, 9 Mayıs 2016 tarihinde Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kongre Merkezinde düzenlenen ödül töreninde ödülünü aldı.

Bu haber 1326 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..