Necati Yeniel Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde TÜBİTAK 4006...
Reklam

Necati Yeniel Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenlendi.

Fuarın açılışına İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, İl Müftü Yardımcısı Ali Abay, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı H.Hüseyin Oduncu, Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Topal, MÜSİAD Karaman Şube Başkanı Ali Osman Cevher, Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri ve çok sayıda Okul Müdürleri katıldı.

18 Nisan 2017 - 16:06 - Güncelleme: 18 Nisan 2017 - 16:11
Reklam

Sergi açılışında selamlama konuşması yapan Okul Müdiresi Fahriye Özkan “Bu projelerin hazırlanmasında öğrenci ve öğretmenlerimizin büyük emeği olmuştur. Bu süreçte sergimizle ilgili geziler düzenledik. Öğrencilerimizin bu sergiyi hazırlamasında hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak vakitlerini ayıran öğretmen arkadaşlarıma, öğrencilerime ve tüm okul personeline teşekkür ediyorum. ” dedi.

Fuarın açılışı yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ise emeği geçenlere teşekkür ederek, “Fuarımız geleceğin bilim adamlarını yetiştirme de, ülkemizi gelecekte bilim de en üst seviyeye çıkarma noktasında hayırlara vesile olur.” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ve İl Müftü Yardımcısı Ali Abay’ın kurdele kesimi sonrası ziyaretçiler farklı branşlarda hazırlanan 20 projeyi tek tek gezerek projeler hakkında bilgiler aldılar. 18 ve 19 Nisan tarihlerinde açık kalacak olan bilim fuarı ziyaretçilerini bekliyor.

Kaynak: Karaman Haberleri
Bu haber 4857 defa okunmuştur.