Reklam
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Reklam
Reklam

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanlığınca düzenlenen Uluslararası MEB Robot Yarışmasında İnsansız Hava Aracı (Mini Drone) kategorisinde

Reklam
25 Mayıs 2019 - 10:34

Türkiye dereceleri alan öğrencilere rehberlik eden öğretmenlere Vali  Fahri Meral’in takdiri ile İl Milli Eğitim Müdür V. Abdurrahman Kurt tarafından başarı belgeleri verildi.
İl Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleşen programa İl Milli Eğitim Müdür V. Abdurrahman Kurt, Temizel-Ünlü Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenleri Arif Emre Ceylan, İsmail Ay ve Karaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Rasim Peker katıldı.

Uluslararası MEB Robot Yarışmasında elde edilen Türkiye birincilik, üçüncülük ve beşincilik derecelerinin Karaman için gurur vesilesi olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdür V. Abdurrahman Kurt, “Öğrencilerin yarışmalara hazırlanmasında emeği geçen, onlara rehberlik eden Temizel-Ünlü Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenleri Arif Emre Ceylan’ı, İsmail Ay’ı ve Karaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Rasim Peker'i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi. 

Program, İl Milli Eğitim Müdür V. Abdurrahman Kurt’un öğretmenlere Başarı Belgesini vermesi ve günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.

Bu haber 694 defa okunmuştur.