Reklam
Reklam
Reklam
MİLLETVEKİLLERİ DE KATILDI
Reklam

MİLLETVEKİLLERİ DE KATILDI

Karaman’da görev yapan çeşitli daire müdürleri,

02 Kasım 2019 - 02:51 - Güncelleme: 02 Kasım 2019 - 03:26

Karaman’da görev yapan çeşitli daire müdürleri Ak Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, Ak Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, Ak Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan’ın da katılımı ile yemekli toplantıda bir araya geldi.

Kurumlara yeni atama ve görevlendirme yapılan müdürlerin tanıtımı ve kurumların talep ve önerilerin ele alındığı istişare toplantısında konuşan  Ak Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser;

“Yeni göreve başlayan il müdürlerimiz ile tanışmak aynı zamanda ilde bütün müdürlüklerimizin eş güdümlü çalışmalarını daha da uyumlu ve verimli olmasını hedeflediğimiz toplantımızı il başkanınız Abidin Çağlayan, milletvekilimiz Dr.Recep Şeker, merkez İlçe başkanımız Feyzullah Tunç, teşkilat başkanımız Ahmet Göregen ile birlikte gerçekleştirdik. Devletin millete dokunan eli, bakan yüzü; müdürlüklerimizdir. 

Devlete olan güven ve sevginin zedelenmemesi için devletin yani müdürlüklerimizin kapısına gelen herkesin bu kapıdan küsmeden, gönlü hoş ayrılması gerekir. Kamu hizmeti yürütenler aldıkları maaş karşılığı çalışmalarının ötesinde milletine hizmet ettiğini unutmamalıdır.”dedi.

Toplantı yapılan konuşmalar ve karşılıklı fikir birliğinin ardından son buldu.

Bu haber 3951 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..