Reklam
Reklam
Reklam
Milletvekili Aydoğdu ve Başkan Yazgı’dan Esnaf Ziyareti

Milletvekili Aydoğdu ve Başkan Yazgı’dan Esnaf Ziyareti

AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu ile Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, çarşı merkezindeki esnafları ziyaret ederek bereketli ve bol kazançlar...

24 Eylül 2016 - 18:24

AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu ile Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, çarşı merkezindeki esnafları ziyaret ederek bereketli ve bol kazançlar diledi.

Ziyaret sırasında ilgiyle karşılanan Milletvekili Aydoğdu ve Başkan Yazgı, esnaflarla hasbıhal edip karşılıklı görüş alış verişinde bulundu. Milletvekili Cengiz Aydoğdu, hükümet nezdinde Aksaray'a ve vatandaşlara hizmet konusunda ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ifade ederken, Belediye Başkanı Yazgı ise amaçlarının Aksaray'ı bir marka şehir haline getirmek olduğunu belirterek, "Bizim ortak amacımız, sayın vekillerimizin de destekleriyle şehrimizi marka şehir haline getirmektir. Bunun içinde gece gündüz faaliyetlerimize devam ediyoruz. Halkımızın da duaları ve destekleriyle inşallah Aksarayımızı marka şehir yapacağız" dedi.

Milletvekili Cengiz Aydoğdu ile Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ziyaret ettikleri tüm esnaflara kazançlarının hayırlı ve bereketli olması dileğinde bulundu.

Bu haber 1125 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklamı Geç