Reklam
Reklam
Reklam
MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI
Reklam
Reklam

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

Ak parti Karaman Milletvekili Aday Adayı Fatma Yardımsever Hakalmaz, seçim çalışmaları nedeniyle ziyaretlerine hız verdi.

15 Mayıs 2018 - 09:28 - Güncelleme: 15 Mayıs 2018 - 09:40

Geçtiğimiz günlerde Ankara’da Ak Parti Genel Merkezinde katıldığı mülakat sonrası  TRT Haber’e röportaj veren Fatma Yardımsever Hakalmaz, seçim bölgesi Karaman’da ziyaret ve gezilerine ağırlık verdi.

Karaman’da Engelli ve Emekliler Dinlenme Evi ile Çocuk Evleri Sitesi gibi sosyal kurumları da ziyaret ederek engelliler ve sevgi evlerinde barınan çocukları ziyareti ile mutlu eden Ak Parti Karaman Milletvekili Aday Adayı Fatma Yardımsever Hakalmaz, çalışmalarında takdir topluyor.

Karaman’da vatandaş buluşmalarının yanı sıra halkla iç içe olan Hakalmaz, önceki gün de Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesinde öğrencilerin mezuniyet törenine katıldı.

Ak Parti Karaman Milletvekili Aday Adayı Fatma Yardımsever Hakalmaz burada öğrencilerin yaşadığı mezuniyet heyecanı ve mutluluğuna ortak olarak öğrenci velilerini de ziyaret ederek tebriklerini sundu. Hakalmaz buradaki duygularını; “Üniversitemizde öğrencilerimizin ve ailelerinin heyecanını birlikte paylaştık.  Mezun olan öğrencilerimize iş hayatında da başarılar dilerim.”dedi.

Bu haber 1699 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TRAFİK KAZASI
TRAFİK KAZASI
KARNE DAĞITIM TÖRENİ..
KARNE DAĞITIM TÖRENİ..