Memur Sen Heyetinden İl Emniyet Müdürüne Ziyaret
Reklam

Memur Sen Heyetinden İl Emniyet Müdürüne Ziyaret

Karaman Memur Sen Heyeti ilimize yeni atanan Emniyet Müdürü Levent Tutuk'u makamında ziyaret etti. Hayırlı olsun temennisinde bulundu.

16 Kasım 2016 - 12:44 - Güncelleme: 16 Kasım 2016 - 17:17

Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Yunus Özdemir: "Ülke olarak zor zamanlardan geçiyoruz. Bu günlerin selametle atlatılmasında hepimiz sorumluyuz.

Sivil Toplum Kuruluşları olarak sorumluluğumuzun daha da fazla olduğunun farkındayız. Emniyet teşkilatımızın bu zor zamanlarda ortaya koyduğu fedakarlık ise her türlü takdirin üstündedir. 15 Temmuz ve sonrasında yapılan her türlü haince saldırılara karşı emniyet mensuplarımız milletimizle el ele vererek bu ülkenin dirliği, birliği ve geleceği için gözünü budaktan esirgemeden cansiperane vazife yapmaktadırlar.

Bu uğurda can veren şehitlerimiz ve gazilerimiz var. Onların vatan sağolsun diyerek ortaya koydukları üstün fedakarlıkları biz hep hayırla yad ediyoruz. Onların bu duyarlılığı bizim hep kılavuzumuz olacak ve inşallah milletçek aydınlık bir geleceğe kavuşacağız. Bu manada şehrimizin güvenliği birinci dereceden kendisine tevdi edilen il müdürümüze işlerinde kolaylık ve muvaffakiyetler diliyor, her türlü kaza ve beladan uzak olarak hayırlı hizmetlere vesile olmasını Allah'tan niyaz ediyoruz." dedi. 

İl Emniyet Müdürü Levent Tutuk da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bu güzel şehre ve bu büyük millete hizmet etmekten onur duyduğunu, milletle omuz omuza vermeye devam ederek evelAllah her türlü zorluğun üstesinden geleceklerini, içerden ve dışardan yapılan bütün saldırılara karşı emniyet teşkilatının gereğini fazlasıyla yapacağını, şehitlerimizin ve gazilerimizin aziz hatırasının herşeyin üstünde olduğunu, bu ülkenin dirliğini ve birliğini bozmaya kimsenin gücünün yetmeyeceğini, suça bulaşanları adalete teslim ettiklerini ve hukukun da gereğini yaptığını, sivil toplum kuruluşlarının öneminin farkında  olduklarını, elbirliği içinde çalışmaya devam edeceklerini, ilimizin ve ülkemizin huzur ve sükunu için bütün teşkilat olarak var güçleriyle çalışacaklarını belirtti.

Memur Sen'in matbu yayımlarının il müdürüne takdimi ve yapılan çaylı sohbetin ardından ziyaret sona erdi.

Bu haber 1444 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..