Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Memur-Sen’den Basın Mensuplarına Arabaşı
Reklam

Memur-Sen'den Basın Mensuplarına Arabaşı

Karaman Memur Sen İl Temsilciliği, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü sebebiyle Karaman’da görev yapan basın mensuplarını ağırladı.

11 Ocak 2017 - 15:35 - Güncelleme: 11 Ocak 2017 - 16:04
Reklam

Karaman Memur Sen İl Temsilciliği bürosunda gerçekleşen toplantıya Memur Sen İl Temsilcisi Yunus Özdemir, Memur-sen üyeleri ve Karaman’da görev yapan basın mensupları katıldı.

Karamanlı basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü tebrik eden Karaman Memur Sen İl Temsilcisi Yunus Özdemir, ‘’Her şeye rağmen hatırlanmak güzeldir. Bizde bugün dolayısıyla program tertip ettik. Bu programlar bizim bir araya gelip sohbet etmemize vesile oluyorlar. Ermenek’te bir olay meydana geldi. Orada hayatını kaybeden kardeşlerimizi Allah’tan rahmet diliyorum. Bu haberler tabi haberci olan arkadaşlarımız alanda çokça karşılaşıyorlar. Birçok konunun yarısın ya da onda birini yansıtıyorlar. Ahlaki değerlere bağlı kalarak yansıtıyorlar gururla yapıyorlar.

Birçok konuda da dramatik görüntüler çıkıyor ortaya hassasiyet gösterdikleri için teşekkür ediyorum. Türkiye’mizde, Ortadoğu da birçok dram yaşanıyor. Türkiye şuanda ilan edilmemiş bir savaşın içerisinde. Biz bundan dua ederek, yardım kampanyaları düzenleyerek kardeşlerimizin dertlerine dermen olmak istiyoruz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet ediliyoruz. Türkiye’de bir gündem yoğunluğu var. 15 Temmuz’un ardından yoğun bir gündem var. İnşallah bunlar Türkiye’nin önünü acar. Millet olarak üzerimize düşeni yaptık. Bu ülkenin birliğini huzurunu bozan herkesin karşısında olmalıyız.’’ dedi. Program arabaşı çorbası ikramı ile son buldu.
 

Kaynak: Karaman Haberleri
Bu haber 1600 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞBAKAN YARDIMCISI MEHMET ŞİMŞEK
BAŞBAKAN YARDIMCISI MEHMET ŞİMŞEK
AK PARTİLİ KADINLARIN KAPI KAPI SEÇİM MESAİSİ
AK PARTİLİ KADINLARIN KAPI KAPI SEÇİM MESAİSİ