MEHMET ÇALIŞKAN DÖNEMİ BAŞLADI
Reklam

MEHMET ÇALIŞKAN DÖNEMİ BAŞLADI

Karaman İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Mehmet Çalışkan, devir teslim töreni ile görevine başladı.

04 Ekim 2019 - 09:45

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde yapılan görev devir teslimi dolayısıyla tören düzenlendi. Törene İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Abdurrahman Kurt ve Nurettin Doğan ile il milli eğitim şube müdürleri katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine vekâlet eden İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdurrahman Kurt, çiçek takdiminin ardından yaptığı konuşmada vekâlet döneminde mesai arkadaşlarının desteğiyle herhangi bir sıkıntı yaşanmadan görevi yürüttüğünü ifade etti. Kurt, yapılan hazırlıklarla eğitim öğretim yılının açılması sürecinde gerekli planlamaların yapıldığını belirterek İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan’a yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan ise yaptığı konuşmada, “Vekalet sürecini hiçbir aksaklığa mahal vermeden layıkıyla yürüten öncelikle Abdurrahman Bey olmak üzere, yöneticilerimizden memurlarımıza tüm milli eğitim camiasına hizmetleri sebebiyle teşekkür ediyorum. Hepimiz devletin farklı kademelerinde unvanlarımız değişse de en iyi şekilde hizmet etme bilinciyle hareket ediyoruz. Bugün hiçbir tedirginlik yaşamadan göreve başlıyorsam bu sizlerin gayretlerinin bir sonucudur. Yeni eğitim öğretim yılında birlik ve beraberlik içerisinde, ekip ruhuyla Karaman’ın eğitim öğretim kalitesini birkaç kademe daha yükseltebilmenin çabasında olacağız.” şeklinde konuştu.
Devir teslimin ardından çekilen fotoğraflarla tören sona erdi.
 

Bu haber 1036 defa okunmuştur.