Mamak Belediyesi’nden 2 Bin Öğrenciye Kırtasiye Desteği
Reklam

Mamak Belediyesi'nden 2 Bin Öğrenciye Kırtasiye Desteği

Eğitim öğretim yılının başlaması ile ailelerin eğitim yükünü azaltan Mamak Belediyesi, öğrencilere kırtasiye desteğinde bulundu.

03 Ekim 2015 - 14:57 - Güncelleme: 07 Ağustos 2016 - 20:00

Belediye her yıl olduğu gibi ilköğretim öğrencilerine 2 bin adet çanta ve kırtasiye malzemesi dağıtımı gerçekleştirdi. Çantalar, yeniden ders başı yapan çocukların yüzünü güldürdü.
EĞİTİME DESTEK SÜRECEK
Belediye olarak eğitim konusunda her türlü desteğin kesintisiz olarak devam edeceğinin altını çizen Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül; “Eğitime sunduğumuz desteği Mamak’ın ve ülkemizin yarınlarına yapılmış bir yatırım olarak görüyoruz. Bu doğrultuda eğitim alanında desteğimiz devam edecek” dedi.
AİLELER MEMNUN
İçerisinde bir öğrencinin bütün sene boyunca ihtiyaç duyacağı kırtasiye malzemesi olan çantalar, minikler kadar aileler tarafından da memnuniyetle karşılandı. Çantaların içinde her çeşit boya, kalem, defter, cetvel takımı, kalemtıraşın bulunduğunu söyleyen aileler, ciddi bir masraftan kurtulduklarını ve yeni eğitim öğretim yılı öncesi böylesi destekleyici bir eğitim hizmetinden oldukça memnun kaldıklarını dile getirerek Akgül’e teşekkür etti. 

Bu haber 931 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..