Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam
Makbule Orman Ortaokulu, Kuntoğlu’na Projelerini Anlattı
Reklam
Reklam

Makbule Orman Ortaokulu, Kuntoğlu'na Projelerini Anlattı

İlimizde Hürriyet Mahallesinde bulunan Makbule Orman Orta Okulu idareci ve öğretmenleri, İl Milli Eğitim Müdürlüğü desteğiyle...

12 Şubat 2018 - 18:14 - Güncelleme: 12 Şubat 2018 - 18:21

İlimizde Hürriyet Mahallesinde bulunan Makbule Orman Orta Okulu idareci ve öğretmenleri, İl Milli Eğitim Müdürlüğü desteğiyle eğitimde kaliteyi artırmak ce öğrencilere fırsat eşitliği sağlamak için projeleri hakkında Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’ na bilgiler verdi.

Tübitak 4006 kapsamında yabancı uyruklu öğrencilerin okula uyumu için kermes düzenlendi. Düzenlenen kermeste öğrencilerin doğum günü kutlandı. Kermesten elde edilen bütün gelirler yabancı uyruklu öğrencilerin ailelerine gıda malzemeleri alınarak teslim edileceği bidirildi.

Aynı zamanda yine Makbule Orman Ortaokulu Şehrimizin Dili adında başka bir proje düzenlendiği, bu projede yabancı uyruklu öğrencilerimizle birlikte okulumuzdaki öğrencilerimizi ilimizin tarihi kültürel  yerlerinin gezdirilip tanıtılması hakkında çalışmalar sunuldu.                       

Makbule Orman Ortaokulu'nun Erasmus projelerindeki önceki yıllarda yaptığı çalışmalar anlatıldı. Bu yılda ‘Dijital Öğrenme’  projesi hazırlandığı, yurt dışı ortaklarıyla çalışmaların devam ettiği söylendi.

Milli Eğitim Müdürü Mevlüt  Kuntoğlu yapılan projelere Müdürlük olarak desteğinin devam edeceğini söyleyip, Makbule Orman Orta Okuluna çalışmaları için başarılar diledi.

 

Kaynak: Karaman Haber
Bu haber 1277 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İL ÖZEL İDARESİ ÇALIŞMALARI
İL ÖZEL İDARESİ ÇALIŞMALARI
MHP SEÇİM 2019
MHP SEÇİM 2019