Lütfi Elvan Karaman Belediyesi’ni Ziyaret Etti
Reklam

Lütfi Elvan Karaman Belediyesi'ni Ziyaret Etti

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan Karaman Belediyesi'ni ziyaret etti

06 Mart 2017 - 10:08 - Güncelleme: 06 Mart 2017 - 10:52
Reklam

Pazar günü Karaman'a gelen ve yoğun bir programla Karaman'da bir dizi ziyaret gerçekleştiren Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Karaman Valiliğini ziyaret ettikten sonra meslek odaları ve STK temsilcileriyle Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Toplantı Salonu'nda bir toplantıya katıldı.

Ardından yatırımları yerinde inceleyen Elvan incelemenin ardından Karaman Belediyesini ziyaret etti. 

Bakan Elvan Karaman Belediyesi ziyaretinde şeref defterini imzaladıktan sonra yaptığı açıklamalarda:

"Baba ocağında olmaktan gurur duyduğumu belirtmek isterim. Bizleri burada ağırlayan bütün yetkili makamlara teşekkürlerimi bildiriyorum. Burası adeta benim ikinci evimdir.

Ben burada belediyenin ilk zamanlarında gece gündüz çalıştığım oldu. Çok projeyi şurada bulunan bir masada incelediğim oldu. Burada hep beraber Karaman için çalıştık çabaladık. Çok şükür ki belediyemiz de yatırım yapan bir hale geldi.

Benim bu yoğun dönemimde yine bana en çok desteği veren basın oldu. Saolsunlar bizleri asla ve asla yalnız bırakmadılar. Basın Temsilcisi arkadaşlara çok minnettarım. Yapılan yatırımlarda kendilerinin de olması bizleri çok mutlu ediyor."dedi.
Yapılan açıklamanın ardından Karaman Belediye Başkanı Bakan Elvan'a 'Ney' hediye etti.

Karamanoğlu Mehmetbey Gazeteciler Cemiyet Başkanı Hüseyin Oğuz ve Ahmet Küçükcicibıyık da Bakan Elvan'a Lütfi Elvan Basın Sitelerine teşekkür amacıyla Plaket takdim etti. Plaket takdimi ve karşılıklı teşekkür ardından ziyaret sona erdi.

Kaynak: Karaman Haberleri
Bu haber 1742 defa okunmuştur.