Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam
LARENDE FOTOĞRAF DERNEĞİ 3. YILINI ÜYELERİ İLE KUTLADI
Reklam

LARENDE FOTOĞRAF DERNEĞİ 3. YILINI ÜYELERİ İLE KUTLADI

Karaman’da 2017 yılında kurulan Larende Fotoğraf Derneği kuruluşunun 3. Yılını üyelerinin katılımı ile pasta keserek kutladı.

Reklam
10 Şubat 2020 - 12:44

LARENDE FOTOĞRAF DERNEĞİ 3. YILINI ÜYELERİ İLE KUTLADI

17 Ocak 2020 tarihinde 2. Olağan genel kurulunu yapan Larende Fotoğraf Derneğinde yönetim kurulu üyeleri arasında görev değişimi yapılarak dernek başkanlığına Mustafa DOĞAN, Başkan Yardımcılığına Emir BAĞCI seçilirken, Sekreterlik görevini Durmuş CEYLAN üstlenmiş, Saymanlığa Fahri DEV ve Üyeliğe de Feyzullah TUNÇ seçilmişti.

Karaman Belediye İşhanında yer alan dernek binasında 7 Şubat Cuma akşamı yönetim kurulu ve üyelerinin katılımı ile gerçekleşen etkinlikte derneğin kuruluşundan bugüne yapılan faaliyetlerin yer aldığı sunumun izlenmesinin ardından 2020 yılının faaliyet planlaması yapıldı. 2020 yılında dernek olarak yapılacak faaliyetler ile ilgili dernek üyeleri ile istişare yapılarak plan taslağı oluşturuldu. Yönetim Kurulundan yapılan açıklamada,

“15 güne bir Cuma akşamları dernek binasında sunum ve söyleşilerin yapılması kararlaştırılan çalışma planında fotoğraf gezileri, kurslar, seminerler, projelere de yer verildiği ve 15 günde bir yapılacak buluşmalara fotoğrafa ilgi duyan gönül dostlarımızı da bekliyoruz” denildi.


Bu haber 1135 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..