Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
KYK ÖĞRENCİLERİ KARDEŞLERİNE AŞURE DAĞITTI

KYK ÖĞRENCİLERİ KARDEŞLERİNE AŞURE DAĞITTI

KYK İl Müdürü Enver YAZIBAŞI tarafından yapılan açıklamada; KYK İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda barınan öğrencilerimiz geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda hız kesmeden değişik etkinliklere katılmaktadır.

11 Ekim 2017 - 15:19 - Güncelleme: 11 Ekim 2017 - 16:30
Reklam

KYK İl Müdürü Enver YAZIBAŞI tarafından yapılan açıklamada; KYK İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda barınan öğrencilerimiz geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda hız kesmeden  değişik etkinliklere katılmaktadır.

Öğrencilerimizin değişik etkinliklere katılması Yurt Müdürlüğü idari personeli tarafından desteklenmekte ve teşvik edilmektedir. Öğrencilerimizin değişik etkinlikler katılmaları ile onların gelecekte ülkemizin yönetiminde rol aldıkları zaman sosyal hayatta başarılı olmalarına katkı sağlaması hedeflenmektedir.

Bu etkinliklerden biriside yurtlarımızda barınmakta olan öğrencilerimizin Karaman Yurt Müdürlüğü lokanta-kantin işleticisi Ahmet YILDIRAN’ ın destekleri ile 15 Temmuz Anadolu İmam Hatip Lisesinde öğrenim gören kardeşlerine aşure dağıtımı etkinliğidir.

Bu etkinlikte aşurenin pişirilmesinden kardeşlerine dağıtımına kadar aktif rol alan kızlarımızın ellerine sağlık aşure yiyen evlatlarımıza afiyet olsun dedi.

Kaynak: Karaman Haber
Bu haber 1745 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Göçmen Makina Eleman Arıyor
Göçmen Makina Eleman Arıyor
ERMENEK İLÇE MÜFTÜSÜ MEHMET SEVEN GÖREVİNDEN AYRILDI
ERMENEK İLÇE MÜFTÜSÜ MEHMET SEVEN GÖREVİNDEN AYRILDI