KYK’lı Öğrencilere Terörle Mücadele Konferansı Verildi
Reklam

KYK'lı Öğrencilere Terörle Mücadele Konferansı Verildi

Karaman İl Emniyet Müdürlüğü personeli tarafından Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda barınan öğrencilere bundan önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda kız ve erkek öğrencilerimize terörle mücadele konferansı verilmeye başlandı.

04 Ekim 2017 - 11:08 - Güncelleme: 04 Ekim 2017 - 13:17
Reklam

Karaman İl Emniyet Müdürlüğü personeli tarafından Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda barınan öğrencilere bundan önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda kız ve erkek öğrencilerimize terörle mücadele konferansı verilmeye başlandı. Konferansa başlamadan önce Diyarbakır Silvan’da silahlı saldırı sonucu şehit olan Güneyyurt’lu Jandarma Uzman Çavuş Mehmet KIZILCA ve tüm şehitlerimiz için dua edildi.

Terörle mücadele konulu konferans bu yıl Pirireis erkek öğrenci yurdunda verildi. Konferansa öğrencilerin yoğun ilgisi vardı. Konferansta terör örgütlerinin kendilerine elaman temininde uyguladıkları yöntemler, gelir kaynaklarını nereden ve nasıl temin edildiği, ülkemizde yıllardır terör örgütlerinin vatanımızın bölünmez bütünlüğüne nasıl kastettikleri anlatıldı. Konuyla ilgili anlatımlar slayt gösterisi ile desteklendi.   

Kaynak: karaman haberleri
Bu haber 1518 defa okunmuştur.