KYK’lı Öğrenciler Şehit Ailesini Ziyaret Etti
Reklam

KYK'lı Öğrenciler Şehit Ailesini Ziyaret Etti

KYK’lı öğrenciler 30 Haziran 1997 tarihinde kuzey Irak’ta PKK terör örgütü ile girilen çatışmada şehit olan İsa Kiriş’in annesini ziyaret etti.

07 Haziran 2017 - 14:49 - Güncelleme: 07 Haziran 2017 - 14:54
Reklam

KYK’lı öğrenciler Ramazan Ayı dolayısıyla yaptığı ziyarette,  vatan, millet ve bayrak uğrunda hiç çekinmeden canını seve seve veren şehitlerin tüm dünyaya örnek kahramanlar olduğunu ifade ederek şehit annesini Ramazan Ayında da yalnız bırakmadılar.

Ayrıca öğrenciler; Her fırsatta şehit ailelerimizi ziyaret edip onların hatırlarını soruyoruz. Mübarek Ramazan Ay’ında da şehit ailelerimizi ziyaret ederek, vatanımızın birliği, bütünlüğü, huzuru ve güvenliği için şehit olanlara devlet ve millet olarak minnet borçlu olduğumuzu bir kez daha dile getirmek istiyoruz dediler.

Öğrenciler şehit annesi Raziye Kiriş’e “Bizler şehitlerimizin yerini dolduramayız belki ama bilin ki bizler her zaman sizlerin yanındayız. Sizin aileniz artık bizleriz” dediler.

Şehit annesi de öğrencilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, bu ziyaretin kendisine bir güç ve güven duygusu verdiğinin, devletinin ve milletinin her daim yanında olduğunu hissettirdiğini dile getirerek duygu dolu mutluluğunu ifade etti.  


Kaynak: karaman haberleri
Bu haber 1785 defa okunmuştur.