KYK Karaman Yeni Eğitim- Öğretim Yılında Öğrencilerini...
Reklam

KYK Karaman Yeni Eğitim- Öğretim Yılında Öğrencilerini Karşılıyor

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitende 2017-2018 eğitim-öğretim yılında öğrenim görecek öğrenciler; yurtlarında barınmaya başlamışlardır.

20 Eylül 2017 - 15:48 - Güncelleme: 20 Eylül 2017 - 15:54
Reklam

KYK Karaman İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada:

İl Müdürlüğümüze bağlı 5 Yurt Müdürlüğümüzde 3839 kız öğrenci, 1317 erkek öğrenci olmak üzere toplam 5156 öğrencimize hizmet verilmektedir. Kız yurtlarımıza müracaat eden bütün öğrencilerimizi yurtlara yerleştirerek hiçbir kız öğrencimizi mağdur etmedik.

Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize yurtlarımızda barınacakları süre içerisinde Sportif ve Kültürel Faaliyetler kapsamında; kariyer toplantıları, seminerler, sosyal sorumluluk projeleri, kurslar, tarih ve medeniyet gezileri ile daha birçok alanda faaliyetlerimizle dolu dolu bir yıl bizi beklemektedir.

KYK Karaman İl Müdürü Enver Yazıbaşı: ”Yurtlarımızda barınan bütün öğrencilerimizin gelecekte ülkemizin yönetiminde her kademede görev alacaklarına inandığımız, öğrencilerimizi her yönüyle hazırlamakta azami gayret gösterileceğini belirterek bütün öğrencilerimize 2017-2018 eğitim- öğretim yılında başarılarla dolu bir yıl geçirmelerini dilemiştir.”

Kaynak: karaman haberleri
Bu haber 1534 defa okunmuştur.