Küçük Yüreklerin Sıra Dışı Peygamber Sevgisi
Reklam

Küçük Yüreklerin Sıra Dışı Peygamber Sevgisi

Peygamberimiz Hayatta Olsaydı Aynen Böyle Yapardı Dediler Ve !

29 Kasım 2016 - 09:16 - Güncelleme: 29 Kasım 2016 - 09:18

Anadolu Gençlik Derneğince 17 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştirilecek olan büyük ödüllü Siyer-i Nebi Yarışmasına başvurular hızla devam ederken Merkez Şehit Polis Hakan Yılmaz İmam Hatip Ortaokulunda bir gurup öğrenci örnek davranış sergileyerek gönülleri fethetmiş oldular.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

8. Sınıf öğrencileri ve aynı zamanda AGD okuma gurubu öğrencileri Enes Kamil Selçuk, Tarık Gümüş, Murat Gilik, Hüseyin Aydoğdu, Huzeyfe Şen ve  Ferhat Bahadır Gençyiğit tüm masraflarını çevrelerindeki tanıdıklardan temin etmek üzere toplam 300 kadar 5. Sınıf öğrencisine yarışma kitabını ücretsiz dağıtarak başta okul yönetimi olmak üzere tüm okulun sevgisini kazanmış oldular.

Konu ile ilgili konuşan öğrenciler; “Biz bu sene mezun olacağız. İstedik ki okulumuza bu yıl başlayan kardeşlerimiz hem Peygamber Efendimizi hem de okulumuzu sevsinler. Ve ülkemizde imam hatip ruhu yaşasın. Bu düşünce ile kendilerine yarışma kitabını hediye edelim istedik. Zaten Peygamber Efendimiz bugün burada olsa o da aynı şeyi yapardı.” Şeklinde ifade ederken,  son olarak “Biz hem Müslüman’ız, hem İmam Hatipliyiz, hem de AGD’liyiz. Tüm bu vasıflarımız bunu gerektirirdi ve bizde öyle yaptık”  diyerek  geleceğimizin emin ellerde olduğunun da sinyalini vermiş oldular.

Bu haber 1642 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..