KTSO’DAN ÜYELERİNE EĞİTİM SEMİNERLERİ
Reklam

KTSO'DAN ÜYELERİNE EĞİTİM SEMİNERLERİ

Ziraat Bankası ve Karaman Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde Odamız Karadağ Toplantı Salonunda “İVME Finansman Paketi ve İstihdam Odaklı İşletme Kredisi Bilgilendirme Toplantısı” yapıldı.

10 Aralık 2019 - 16:35

KTSO'DAN ÜYELERİNE İVME FİNANSMAN PAKETİ VE İSTİHDAM ODAKLI İŞLETME KREDİSİ İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Düzenlenen toplantıda Ziraat Bankası Perakende Satış Yönetimi Bölüm Başkanı Yasin Öztürk, Ziraat Bankası Konya Bölge Başkanı Faruk Bişiren, Ziraat Bankası Konya Bölge Müdürü Mehmet Sözen, Ziraat Bankası Karaman Şube Müdürü Hasan Örün, Ziraat Bankası Pirireis Şube Müdürü Süleyman Bulur Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Çelik, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan ile bir çok katılımcı hazır bulundu.


Açılış konuşmasını yapan KTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Gökhan Alkan; “Devletimiz tarafından sağlanan kaynakların doğru şekilde kullanılması ve doğru adrese ulaşması, üretimde istenen ivmenin yakalanması için en önemli kriter olduğunu düşünüyorum. Bu toplantıya üyelerimizin finansmana erişimine kolaylık sağlayabileceği yatırımları için önlerinin açılabileceğini düşünerek destek verdik. Bilgilendirme toplantısının herkes için verimli geçmesini temenni ediyorum.” dedi.


Ziraat Bankası Perakende Satış Yönetimi Bölüm Başkanı Yasin Öztürk ve Bölge Yöneticisi Faruk Bişiren tarafından İmalat sanayinde üretimin desteklenmesi, üretimde yerli teknolojinin geliştirilmesi, ithal bağımlılığın azaltılması amacıyla geliştirilen “İVME Finansman Paketi” ile başta KOBİ’ler olmak üzere işletmelerin finansman maliyetlerini hafifletmek amacıyla; enflasyona endeksli, makul fiyatlı, İVME Finansman Paketi ve İstihdam Odaklı İşletme Kredisi konu başlıkları altında katılımcılara sunumlar yapıldı.


Toplantının sonunda katılımcılardan gelen soruları banka temsilcileri cevapladı.


Bu haber 826 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..