Reklam
Reklam
Reklam
KTSO BAŞKANI MUSTAFA GÖKHAN ALKAN
Reklam
Reklam

KTSO BAŞKANI MUSTAFA GÖKHAN ALKAN

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan ALKAN Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey üyeliğine seçildi.

16 Mayıs 2018 - 11:33

KTSO BAŞKANI MUSTAFA GÖKHAN ALKAN TOBB TİCARET VE SANAYİ ODALARI KONSEY ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ

Türkiye Odalar Borsalar Birliği’nin (TOBB) 74. Genel Kurulu TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde 365 Oda ve Borsanın Delegeleri, Meclis Başkanları ve Genel Sekreterlerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Karaman Ticaret ve Sanayi Odası da birlik üyesi olarak genel kurulda yerini aldı. TOBB 74. Genel Kurulu'na  Meclis Başkanı Ahmet ÇELİK, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan ALKAN, Genel Kurul Delegeleri Süleyman ÜNÜVAR, Ahmet BOZOĞLU, Mehmet Ali TANKİŞİ,  Erman KOYUNCU ve Genel Sekreter Ayşegül KOÇAK  katılarak  Karaman Ticaret ve Sanayi Odası'nı Genel kurul'da  temsil ettiler.

Genel Kurulun açılışında konuşan TOBB Başkanı Rifat HİSACIKLIOĞLU burada yaptığı konuşmada iş dünyası olarak kendilerine güvendiklerini belirterek, “Hedeflerimiz büyük. Türkiye sadece bölgesinin değil, dünyanın ekonomik devi olacak” dedi.

Başarıya ulaştıracak esas gücün birlik ve beraberlikten geçtiğini bildiren TOBB Başkanı HİSARCIKLIOĞLU, “Bu süreçte 4 ana meseleye odaklandık. İlk olarak Oda ve Borsalarımızın gücünü ve kapasitesini artırdık. Odaklandığımız ikinci konu, özel sektörümüzün yurtdışındaki lobisiydi. Eskiden kapısından dahi giremediğimiz küresel iş örgütlerinin tamamında artık söz sahibi olduk. Özel sektörümüzün çıkarlarını tüm dünyada savunan bir camia haline geldik. Üçüncü önceliğimiz, ülke meselelerinde inisiyatif almak oldu. Dördüncü olarak, Türkiye’nin zenginleşmesi için fikir ürettik, proje ürettik” dedi.

Genel kurulda, KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan ALKAN,  Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun yeniden güven tazelediği seçimlerde  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ticaret ve  Sanayi Odaları Konsey üyeliğine seçildi. 

Seçimlerin ardından KTSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Üyesi Mustafa Gökhan ALKAN, kendisine destek veren TOBB Başkanı Rifat HİSARCIKLIOĞLU ve bölge oda ve borsa delegeleri başta olmak üzere tüm TOBB Delegelerine teşekkür etti.

Aldığı görevin kendisine getirdiği sorumluluğun bilincinde olduğunu ifade eden Başkan ALKAN  “Bugün ülkemizin en önemli iş örgütü olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Genel Kurulu’nda  Konsey Üyesi olarak seçilmekten büyük bir mutluluk duyuyorum. Kentimiz ve ülkemiz için çalışmalarımızı artık TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları Konseyinde de sürdüreceğiz. Bu seçimin herkese hayırlı olmasını diliyor, benimle birlikte konsey üyeliğine seçilen tüm üyelerimize yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

 


Bu haber 1065 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TRAFİK KAZASI
TRAFİK KAZASI
KARNE DAĞITIM TÖRENİ..
KARNE DAĞITIM TÖRENİ..