Reklam
Konya Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Seyit Karaca İstifa...
Reklam
Reklam

Konya Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Seyit Karaca İstifa Etti

Konya Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Seyit Karaca İstifa Etti. Dr. Seyit Karaca istifa sonrası açıklamada bulundu.

Reklam
02 Temmuz 2020 - 14:11

Meslektaşlarımıza ve Konya kamuoyuna arzımdır;

 

Dört yıldan fazla bir süredir meslektaşlarımızın teveccühü ile yürütmekte olduğum Konya Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden 22.06.2020 Pazartesi günü itibariyle istifa etmiş bulunuyorum.

 

Herhangi bir hukukî engel bulunmamasına rağmen, mesleğimizi, odamızı ve meslektaşlarımızı polemik konusu yaptırmamak adına istifa sebebim, tarafıma tevdî edilen bir siyasi parti kurucu il başkanlığı görevidir.

 

Görev yaptığım bu süre içerisinde birlikte çalıştığım kurullardaki tüm meslektaşlarıma, süreçte bizlere destek olan tüm mülkî amirlerimize, kamu ve sivil toplum kuruluşları yönetici ve çalışanlarına, yerel yöneticilerimize, siyasetçilerimize, oda çalışanlarına, her zaman sorunlarımızı duyurmamıza aracılık eden tüm basın kuruluşlarımıza şükranlarımı sunarım.

 

Yine bu süreçte her türlü dikkat ve gayretime rağmen beşerî ilişkilerde kırdığım, üzdüğüm ve hak oluşturacak bir problem yaşadığım arkadaşlarım, meslektaşlarım olmuşsa haklarını helal etmelerini diliyorum. Şahsen, tüm taraflara varsa hakkımı helal ediyorum.

 

Bugüne kadar Sayın Genel Başkanımızın ifade ettiği şekliyle ve tarafıma tevdî edilen tüm görevlerde olduğu gibi, insanı merkez edinen, uzlaşmacı, çalışkan, liyakate önem veren, ekip çalışmasını ön plana çıkaran bir çalışma modeliyle hemşehrilerimize hizmet için yola çıktığımızı bilvesîle ifade etmek istiyorum. İşimiz laf üretmek değil, laf üretenlere cevap yetiştirmek hiç değil… İş üretmek, iş üreten kim olursa olsun destek olmak, doğruları söylemek ve yanlışlara karşı da doğruları ortaya koyarak görevimizi hakkıyla yapmaya çalışmak olacaktır.

 

Çünkü Konya’mız başta olmak üzere bu ülke ve bu Millet güzel şeyleri hak ediyor.

 

Saygılarımla…

 

Dr. Seyit Karaca

Demokrasi ve Atılım Partisi

Kurucu İl Başkanı

 

 

Bu haber 1292 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..