Konya’nın acı kaybı!
Reklam
Reklam

Konya’nın acı kaybı!

Kaza sonucu hayatını kaybetti.

29 Ağustos 2018 - 22:04
Reklam

Konya’nın acı kaybı! Hacıveyiszade Camisi Müezzini Ahmet Dilek geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Aynı kazada Dilek’in kayınvalidesi de vefat etti, eşi ve kızı ağır yaralandı. Alınan bilgiye göre kaza akşam saatlerinde Kırıkkale-Konya karayolunda yaşandı.

Özel aracıyla Konya istikametine gelen Dilek, geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti. Aynı kazada Dilek’in kayınvalidesi de vefat etti, eşi ve kızı ise ağır yaralandı. 

Konya İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu, yaptığı açıklamada;

''Hacıveyiszade Camii Müezzini değerli hocamız Ahmet Dilek Kırıkkale Konya karayolunda kendi özel aracıyla Konya‘ya gelirken geçirmiş olduğu trafik kazası neticesinde kendisi ve kayınvalidesi vefat etmiş, eşi ve kızı da ağır yaralanmışlardır. Kızı Ankara Bala Devlet Hastanesinde, eşi ise Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde yoğun bakıma alınmıştır.  Değerli Hocamız Merhum Ahmet Dilek ‘e ve merhume kayınvalidesine Allah’tan rahmet, eşi ve kızına acil şifalar dilerim. Camiamızın başı sağ olsun.”dedi. Merhuma Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.


Bu haber 2830 defa okunmuştur.