• BIST 78.844
  • Altın 125,483
  • Dolar 3,0876
  • Euro 3,3575
  • Karaman 15 °C
  • Konya 13 °C
  • Ankara 9 °C
  • Antalya 22 °C
  • İçel 23 °C

Komplo Teorilerim

Mehmet KARAGÖZ

image.jpg

Sevgili Okuyucularım,
Vaktimizin çok büyük bir bölümünü, zamanımızın çoğunu paylaştığımız gece gündüz hep beraber olduğumuz yukarıdaki LOGO’lara dikkatle bakmanızı istirham ediyorum.

Daha sonra ifade etmeye çalışacağım şu hususları tefekkür etmenizi bekliyorum. 

Bu logolar sayesinde; kim nerede, hangi siteye girdi, ne için girdi, ne yaptı, ne konuştu izleyebiliyorlar.
Bu v.b logoların sahipleri ve kurucuları ile devamını sürdürenler aslında aynı zihniyetin sahipleridir. Hepsi aynı gizli güç merkezinde toplanırlar.

Bu v.b logolar altında yapılan faaliyet aslında bizi yani insanlığı İZLEME, DİNLEME, TEKİP ve DEPOLAMA faaliyetidir. Bu amaca hizmet eden ECHELON ve benzeri takip sistemleri her an devrededir. Bu takip sistemi ile 3 milyar bilgisayar 5 milyar cep telefonu izleme imkânı vardır. Kıbrıs ta kurulan üst faaliyete geçince bu izleme imkânı iki katına çıkacaktır.

NSA'nın halen sürdürdüğü uygulamayla, daha önce hayal bile edilemeyecek yöntemler kullanarak tüm dünyadaki her cep telefonunun hareketi izlenmiştir. Bulundukları yerlerle kullanıcıları arasındaki ilişkiyi FASCIA adlı veri bankasında kayda alarak depolanmıştır. Bunları CO-Traveler adlı güçlü bir analitik bilgisayar programından yararlanarak yaptıklarını Washington Post gazetesi Edward Snowden'in (1) sızdırdığı bilgilere dayanarak yayınlamıştır.

• ABD de faaliyet gösteren bazı çok gizli kurumlar var. LİONS, NE-CON, İLLÜMUNATİ v.b merkezlerin haricinde devlet kurumları olarak çalışan CIA ve NSA gibi kurumlar neleri kurgulamaktadır?

• Bu kurumların dışa yansıyan yukarıdaki insanlıkla hemhal olmuş internet sistemleri neler icra etmektedir.

• ECHELON TAKİP SİSTEMİ ile insanlığa nasıl bir tuzak kurulmaktadır.

• Telefon makinalarına ve Bilgisayarlara kurulan CODEC’ler neleri depolamaktadır?

• UKUSA (NSA ve İngiliz Devlet iletişim Karargâhı) Sinyal İstihbarat İttifakı'nın kayıtlarının uydu ve bilgisayar programları ile birleşerek nereye varılmak isteniyor?

• Türkiye'de kurulan 9 adet Echelon merkezi hangi bilgi belge ve kayıtları toplamaktadır? (ki; bunlar; Ağrı, Antalya, Diyarbakır, Edirne, Adana, İzmir, Kars, İstanbul ve Sinop'ta faaliyet göstermektedir.)
Gelişen olaylar nedeniyle bazı araştırmalarım sonucunda elde ettiğim bilgi ve belgeler ışığında söylemeye korktuğum, çok önemli ve insanlık hayatı açısından korkunç gelecek bizi bekliyor.
Mesela, depremleri bu güç yapabiliyor.

GDO v.b yöntemlerle gıdalara bu güçler hükmediyor.

İnsanları daha bebek iken aşılayarak sinsi emellerine kavuşmaya çalışıyorlar.

Havadan jetler ve özel uçaklarla CREMİCAL SPREYLEME yaparak, toprağı ve ağaçları kurutan, iklimlerle oynayan, alüminyum, nano-parçacıklar, genetik mühendisliği ürünü patojenler, aşısı üretilmiş virüsler... Üstümüzden geçen uçaklarla hava sahamıza bırakanlar bunlardır.

Bu gücün hedefinde dünyayı tek elden yönetmek ve tek devlet haline getirmek arzusu vardır. Buna bağlı olarak yemek ve boşaltmak dışında hiçbir işe yaramayan insanları yok etmek ve toplam dünya nüfusunu 500 milyonla sınırlamak onları da köle olarak bulundurmak amaçları vardır.

Sosyal medya kanalıyla her ülkede istedikleri kaos ve kargaşayı rahatça yaparak arzu ettikleri yönetimi oluşturabilmek istiyorlar.

Kuraklık ve kıtlık oluşması için yapılması gerekenleri çok iyi biliyorlar. Bunu yaparak tohum kontrolünü tam olarak ellerinde tutmak istiyorlar.

Daha neler neler yapıyorlar veya yapacaklar ama bizim haberimiz yok. Biz huzur ve rahatlık konforuyla rahatsız olup, birbirimizi yemekle meşgulüz. 

Allahü Teala çirkin emelleri olanları kahretsin. Kötü insanların çirkin fiillerine fırsat vermesin. Müminleri kötülüklerden, vahşetlerden, belalardan ve kazalardan korusun. Amin…


(1) Edward Joseph Snowden, ABD'de bilgisayar ve sistem yöneticiliği uzmanıdır. Bu genç eski CIA ve NSA çalışanıdır. ABD tarihinin en büyük gizli devlet sırlarını medyaya sızdıran kişidir. Sızdırdığı çok özel, büyük tehlikeler içeren ve insanlığın gelecekte nasıl bir vahamet içinde ya da yok olma tehlikesi içinde kalacağını gösteren bu belgeler ve bilgilerin % 1'i basında yer alabilmiştir. Bu nedenle aranmakta olup, Rusya’da özel bir sığınma yöntemi ile korunmaktadır. Rusya’dan başka hiçbir devlet bu gencin sığınma talebine cevap verme cesareti gösterememiştir.

 

 

Bu yazı toplam 2636 defa okunmuştur.
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, videolar ve her türlü içeriğin tüm hakları larende.com'a aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa içeriğin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz. larende.com; İHA ve DHA abonesidir.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2002 Larende Karaman Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0338 214 5757 | Faks : 0338 214 5757 | Haber Scripti: CM Bilişim