KIZILAY, "HER TÜRLÜ FEDAKARLIĞA HAZIRIZ"
Reklam

KIZILAY, "HER TÜRLÜ FEDAKARLIĞA HAZIRIZ"

Türk Kızılay Derneği Karaman Şube Başkanlığından yapılan açıklamada;

01 Nisan 2020 - 17:12 - Güncelleme: 01 Nisan 2020 - 17:16

"Milletimizin direncini yüksek tutmak için her türlü fedakarlığa hazırız . 

Kurulduğu günden beri milletinin karşılaştığı her sorunun aşılmasında devletin yanında yer alan Türk Kızılayı, Korona virüsle mücadelede de üzerine düşen görevi yerine getiriyor.

65 yaş üstü veya kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşların ihtiyaçlarını da şubeleri ve gönüllüleri eliyle karşılayan Kızılay, büyüklerimizin ellerinden öpemesekte vaziyeti ahvallerini soruyor.

Milletimizin emanetini onlara ulaştırıyoruz.Yardıma ihtiyacı olan hiç kimsenin mağdur olmaması için çalışıyoruz. Kızılay, il ve ilçelerde Karamana Valiliği öncülüğünde kurulan "Vefa Sosyal Destek Gruplarına" da destek sağlıyor.

“Ailelerimizin isteklerini karşılamak için her zaman ki gibi bu gün de Karaman sokaklarındayız.  Kızılay gıda paketleri, konserve kıyma ve kavurma et dağıtımları yapıyoruz.

İnsanların evinden çıkmadıkları bu dönemde gönüllülük esasına göre çalışma yapıyor Karaman sokaklarında koşturuyoruz.”  Bu süreçte elimizden geldiğince halkımızın yanında bu süreci hep beraber aşmak için gönüllülerimizle birlikte saha çalışmalarımız devam edecekti

Bu haber 1308 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..