Kitap Fuarı etkinlikleri

Kitap Fuarı etkinlikleri

Karaman’da 24 Mayıs – 2 Haziran tarihleri arası düzenlenen Kitap Fuarı etkinlikleri kapsamında ünlü şair ve yazar Nurullah Genç, söyleşi programında sevenleriyle bir araya geldi.

02 Haziran 2019 - 11:09

Karaman Belediyesi tarafından bu yıl ilk defa düzenlenen Kitap Fuarı’nda, vatandaşlar hem binlerce kitapla hem de çok değerli şair ve yazarlarla buluştu. Etkinlik boyunca ünlü isimleri ağırlayan fuarın bugünkü konuklarından biri de Gül Kokulu Şair olarak anılan Nurullah Genç oldu. Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezi’nde, Karamanlı Gazeteci ve Yazar Hasan Özünal’ın moderatörlüğünde gerçekleşen söyleşide önemli bilgiler aktaran Nurullah Genç’i katılımcılar ilgiyle dinledi. Programda şiirlerine de yer veren Genç, önümüzdeki aylarda çıkaracağı yeni kitabında yer alan “Söyle Bana Hindiba” isimli şiirini de sevenleriyle paylaştı.

Söyleşinin sonunda Belediye Meclis Üyesi Fatih Gülcan, şair Nurullah Genç’e plaket takdim etti. Daha sonra fuar alanındaki stantta hayranları için şiir kitaplarını imzalayan Genç hatıra fotoğraf çektirdi.
 

Bu haber 331 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kendi mi Yandı Yoksa Kundaklandı mı ?
Kendi mi Yandı Yoksa Kundaklandı mı ?
Mısır Üreticilerimizin Dikkatine!
Mısır Üreticilerimizin Dikkatine!