Reklam
KENTTE HUZUR VE GÜVEN..
Reklam
Reklam

KENTTE HUZUR VE GÜVEN..

Karaman İl Emniyet Müdürlüğü kent merkezinde huzur ve güvenliğin temini için mahalle toplantılarına devam ediyor

Reklam
29 Ocak 2019 - 16:15

Karaman’da kamu hizmetlerinin sunumuna ilişkin olarak İl Emniyet Müdürlüğünce yürütülen çalışmalar hakkında, vatandaşların istek, öneri ve şikayetlerinin değerlendirilmesi, sorunlara yerinde çözüm üretilmesi amacıyla Toplum Destekli Şube Müdürlüğü organizesinde, Mansurdede Mahallesi 95 Sokak üzerinde bulunan bir kıraathanede “Mahalle Huzur Toplantısı” düzenlendi.

Karaman İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Emniyet Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin katılımı ile düzenlenen toplantıya mahalle sakinleri ve esnaf büyük ilgi gösterdi.

İl Emniyet Müdürlüğünce yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirilen mahalle sakinlerinin talep, öneri ve görüşleri konusunda yapılan değerlendirmeler kapsamında, trafik konusunda dikkat edilmesi gereken hususlar, çocuklarımızın suç ve şiddete maruz kalmalarının önlenmesi için öncelikli olarak ailelerin çocukları duyarlı bir şekilde takip etmeleri, iletişim araçları üzerinden yapılan eksik veya yanlış bilgi içeren paylaşımların İlimiz açısından olumsuz yansımalarının olabileceği dikkate alınarak bu tür paylaşımlara itibar edilmemesi vb. konularda gerekli uyarılarda bulunuldu.
 

Bu haber 759 defa okunmuştur.