Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Kendinize Özel Kokuyu Keşfedin
Reklam

Kendinize Özel Kokuyu Keşfedin

Alkol ve kimyasal içermeyen özel kokularımız ile, bütün kötü kokulardan 10 saniyede kurtulun. Üstelik 1 hafta boyunca etkili.

10 Temmuz 2017 - 18:14 - Güncelleme: 10 Temmuz 2017 - 18:36
Reklam

Merkezi Hollanda'da bulunan  firmamız Perfect Kurumsal Kokulandırma ve Hijyen Çözümleri Ticaret Ltd. Şti. Perfect ve Carpex ürünleri ile kurumsal koku tasarımı, orta ve büyük ölçekteki alanların kokulandırılması, kötü kokuların giderilmesi, ve alternatif hijyen çözümleri konularında faaliyet göstermektedir.

Teknoloji açısından sıvı formatındaki aromaları bir mikrondan küçük partiküllere ayırarak ortama etkin bir şekilde yayılmayı sağlayan üst düzey teknolojidir. Bu teknoloji sayesinde ısı, alkol veya herhangi bir kimyasal kullanılmadan etkili ve sağlıklı bir şekilde kokulandırmayı sağlıyoruz.

Cihazlarımız kullanım ve tasarım olarak üst düzey teknoloji sayesinde her türlü ihtiyaca cevap verebilecek şekilde üretilmiştir.

Firmalara kapalı veya açık alanlarda, tüm ortamlarda uygulanabilecek odunsu, çiçeksi, meyvemsi, fresh, baharatlı, gurme, kurumsal imza koku v.b. özel kokular üretiyoruz ve kokunun yayılımının sağlanması için gerekli çalışmaları yapıyoruz.

Ayrıca her ihtiyaca cevap veren küçük ürünlerimiz ile evinizde, iş yerinizde, ofisinizde, arabanızda ve bulunduğunuz tüm ortamlarda hoş ve güzel koku yayan, özel olarak tasarlanmış yüksek kalite esansiyel kokulandırmalarımız mevcuttur.

Küçük ürün çeşitlerimizden başlıcaları şunlardır: Bambu kokuları, mangolimon kokular, auto oto ve oda parfümleri, sigara puro kokular, geniş alan kokuları, et balık kokular, banyo kokular ve magic kokular.


 
Firmamız uzun yıllar sektörde yer almanın avantajları ile müşterilerimize ihtiyaçları, istekleri ve kendi talepleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Siz de kendinize özel kokuyu keşfetmek istiyorsanız bizimle irtibata geçiniz.

Adres: Kirişçi Mahallesi Mut Caddesi No:4/B (Leblebiciler Kavşağı Civarı)
Telefon: 0 338 212 00 40 - 0 543 355 02 04
Web: www.perfectkurumsal.com

Kaynak: Karaman Haberleri
Bu haber 1896 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞBAKAN YARDIMCISI MEHMET ŞİMŞEK
BAŞBAKAN YARDIMCISI MEHMET ŞİMŞEK
AK PARTİLİ KADINLARIN KAPI KAPI SEÇİM MESAİSİ
AK PARTİLİ KADINLARIN KAPI KAPI SEÇİM MESAİSİ